reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży ?

Oktavia71

Początkująca w BB
Dołączył(a)
9 Grudzień 2017
Postów
18
Witam mam takie pytanie i proszę o jak najszybszą odpowiedź :/
O godzinie 4:20 kochałam się z chłopakiem i doszedł do środka, jutro mam mieć okres i z mojego kalendarzyka piszę że niska szansa na ciąże. Moje pytanie jest takie czy mogę być w ciąży skoro jestem przed miesiączką a mam miesiączki co 24 dni, kilka razy się zdarzyło 26 dni zazwyczaj regularne. Czy mogę być w niechcianej ciąży ? Z góry dziękuje i proszę o szczerą i rozsądną odpowiedź :)
 
reklama
Nie, ale muszę Ci przyznać że dobra jesteś o 4:20 był seks a o 6 rano pytasz się o możliwość zajścia w ciążę:D
I tak na przyszłość, kalendarzyk nie uchroni Cię przed ciążą; musisz poznać co mówi Twoje cialo, kiedy jest owulacja itd. Zacznij trochę tym się interesować, jak już aż tak zaangażowałas się w tych sprawach.
Nasz organizm potrafi nas zaskoczyć;)
Owulacja może się przesunąć o kilka dni do przodu jak i do tyłu, a wtedy będzie "rozczarowanie".
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Boże święty, nie wierze w to co czytam.. @NeSSi @CzarnaMadzia [emoji38]

qb3c2n0ab37cjm29.png
 
Ja nie rozumie skoro ktoś nie chce dzieci to po co uprawia sex bez zabezpieczeń? Oczywiście nie mi oceniać no , ale ludzie ...zyjemy w takich czasach że jest tyle sposobów na skuteczną antykoncepcję jest też coś takiego jak tabletka do 72 godzin po stosunku tzw " antykoncepcja po" . A żadna z nas Ci nie odpowie czy zajdziesz w ciążę czy nie tylko Ty znasz swoje ciało a tak jak pisała koleżanka wyżej czasami owulacja robi " psikusa " i może się przesunąć..
 
Ile będzie postów czy jestem w ciąży już poraz 100chyba...najlepiej odczekać 3tyg i test zrobić lub do lekarza nikt tu nie jest lekarzem i nie powie ci czy jesteś w ciąży czy nie zeszta 2godziny nie zajdziesz tylko trzeba odczekać dlugi czas
 
Ile będzie postów czy jestem w ciąży już poraz 100chyba...najlepiej odczekać 3tyg i test zrobić lub do lekarza nikt tu nie jest lekarzem i nie powie ci czy jesteś w ciąży czy nie zeszta 2godziny nie zajdziesz tylko trzeba odczekać dlugi czas
Nie napisałam że jestem w ciąży po 2 godzinach pomocy XD :)
Tyko zapytałam czy jest jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciąże a nie czy jestem w ciąży.
Bo na test będzie już za późno...
Oczekiwałam odpowiedzi prawdopodobieństwa i jeśli ktoś by dał odpowiedź że tak możesz zajść to po prostu kupię tabletkę dzień po , a pytam z ciekawości :) Ciekawość nie boli :)
 
reklama
Nie napisałam że jestem w ciąży po 2 godzinach pomocy XD :)
Tyko zapytałam czy jest jakieś prawdopodobieństwo zajścia w ciąże a nie czy jestem w ciąży.
Bo na test będzie już za późno...
Oczekiwałam odpowiedzi prawdopodobieństwa i jeśli ktoś by dał odpowiedź że tak możesz zajść to po prostu kupię tabletkę dzień po , a pytam z ciekawości :) Ciekawość nie boli :)
Moja znajoma zaszla w ciaze wspolzyjac w dniu planowanej miesiączki gdyż mocno przesunela jej się owulacja. A na jaki test za późno? XD

f2wlk6nllyt56xuu.png

oar8vfxm3ynusaok.png
 
reklama
Do góry