reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moge byc w ciazy? :)

Niebieskooka23

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
19 Luty 2018
Postów
141
Witam. Wykonałam test ciążowy dzisiaj rano po 7 dniach od stosunku z moim narzeczonym. Wyszły na nim dwie kreski z czego jedna blada. Podsyłam zdjęcie nie wiem czy sugerować się ta kreska czy nie. Staramy się dopiero dwa miesiące. Bardzo proszę o jakieś mądre wypowiedzi. Bardzo bym się cieszyła gdyby okazało się ze jestem w ciąży! :) Serdecznie pozdrawiam :)
 

Załączniki

  • IMAG0524_1.jpg
    IMAG0524_1.jpg
    455,9 KB · Wyświetleń: 547
reklama
Witam. Wykonałam test ciążowy dzisiaj rano po 7 dniach od stosunku z moim narzeczonym. Wyszły na nim dwie kreski z czego jedna blada. Podsyłam zdjęcie nie wiem czy sugerować się ta kreska czy nie. Staramy się dopiero dwa miesiące. Bardzo proszę o jakieś mądre wypowiedzi. Bardzo bym się cieszyła gdyby okazało się ze jestem w ciąży! :) Serdecznie pozdrawiam :)
A masz jakieś lepsze zdj? Tzn z flashem najlepiej.
Ja tu widzę też druga kreskę.
Jesli minęło dopiero 7dni to bardzo wcześnie, musi być blada. W zasadzie to mogłoby tej kreski jeszcze nie być, bo to naprawdę bardzo wcześnie.
A powiedz mi, tło na tych kreskach jest białe czy też zabarwione?

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A masz jakieś lepsze zdj? Tzn z flashem najlepiej.
Ja tu widzę też druga kreskę.
Jesli minęło dopiero 7dni to bardzo wcześnie, musi być blada. W zasadzie to mogłoby tej kreski jeszcze nie być, bo to naprawdę bardzo wcześnie.
A powiedz mi, tło na tych kreskach jest białe czy też zabarwione?

Witaj. Tło jest białe właśnie gdy robiłam z flashem źle wychodziło. Tzn mogło dojść wcześniej bo kochamy się prawie codziennie albo co drugi dzień więc ciężko mi też określić kiedy dokładnie. Ostatnia miesiączkę miałam 10 lutego.
 
Witam. Wykonałam test ciążowy dzisiaj rano po 7 dniach od stosunku z moim narzeczonym. Wyszły na nim dwie kreski z czego jedna blada. Podsyłam zdjęcie nie wiem czy sugerować się ta kreska czy nie. Staramy się dopiero dwa miesiące. Bardzo proszę o jakieś mądre wypowiedzi. Bardzo bym się cieszyła gdyby okazało się ze jestem w ciąży! :) Serdecznie pozdrawiam :)
Po cichu gratuluję ;)
 
reklama
reklama
Do góry