reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
25 Luty 2018
Postów
13
Hej dziewczyny. Mam takie pytanie .Uprawiałam seks z chlopakiem bez zabezpieczenia 17,11,10,06 luty zazwyczaj okres mam po 28-30 dc. nie mam okresu dzisiaj jest 38dc.robiłam 2 testy(czwartek i piątek) ale wyszły negatywne. Czy to mozliwe że zrobiłam je za wcześnie? Dodam ze nigdy nie mialam problemu z okresem.
 
reklama
Hej dziewczyny. Mam takie pytanie .Uprawiałam seks z chlopakiem bez zabezpieczenia 17,11,10,06 luty zazwyczaj okres mam po 28-30 dc. nie mam okresu dzisiaj jest 38dc.robiłam 2 testy(czwartek i piątek) ale wyszły negatywne. Czy to mozliwe że zrobiłam je za wcześnie? Dodam ze nigdy nie mialam problemu z okresem.
Czyli jeśli dobrze rozumiem spóźnia Ci się 8-10dni?
Już by dawno wyszła druga kreska. Chyba, że trafiasz pechowo na jakieś wadliwe testy...
Druga kreska z pewnością wyjdzie już w dniu spodziewanej miesiączki.
Zawsze możesz pójść na pewniejsze badania krwi beta hcg

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chociaż organizm ludzki jest zakręcony i nigdy nie jest równo jak w zegarku i jeśli doszło by do zapłodnienia 17.02 to testy by mogły jeszcze nie pokazać :p. Ja tam bym poczekała na okres albo zrobila z krwi beta hcg

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli jeśli dobrze rozumiem spóźnia Ci się 8-10dni?
Już by dawno wyszła druga kreska. Chyba, że trafiasz pechowo na jakieś wadliwe testy...
Druga kreska z pewnością wyjdzie już w dniu spodziewanej miesiączki.
Zawsze możesz pójść na pewniejsze badania krwi beta hcg

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie okres miałam dostać 18 lutego. Zrobiłam test 22/23 lutego i nic nie pokazał. Rozmawiałam z koleżanką i mówi że może być za wcześnie że nie wykrywa tego w moczu czy jest to możliwe? Dodam ze dwa testy robiłam po południu.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chociaż organizm ludzki jest zakręcony i nigdy nie jest równo jak w zegarku i jeśli doszło by do zapłodnienia 17.02 to testy by mogły jeszcze nie pokazać :p. Ja tam bym poczekała na okres albo zrobila z krwi beta hcg

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Strasznie się boję, że to może być jakaś choroba, lub że nie będę mogła mieć dziecka. Z chłopakiem rok się staramy i narazie nic. Strasznie się nakręciłam, że to może być to :/

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie okres miałam dostać 18 lutego. Zrobiłam test 22/23 lutego i nic nie pokazał. Rozmawiałam z koleżanką i mówi że może być za wcześnie że nie wykrywa tego w moczu czy jest to możliwe? Dodam ze dwa testy robiłam po południu.

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
Póki nie masz okresu to wszystko jest możliwe ;)
Zrób jutro rano beta hcg z krwi, wyniki pewnie będziesz miała juz po poludniu, najpozniej na drugi dzień.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Póki nie masz okresu to wszystko jest możliwe ;)
Zrób jutro rano beta hcg z krwi, wyniki pewnie będziesz miała juz po poludniu, najpozniej na drugi dzień.

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
Ok a gdzie należy się udać zrobić to badanie?

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
W każdym laboratorium, gdzie pobierają krew. Nie trzeba być na czczo.
A że test czasem nie wychodzi w dniu spodziewanej miesiączki to jestem chodzącym przykładem. Cykle miałam jak w zegarku, regulowane duphastonem, a jednak test nie wyszedł, nie robiłam następnych, bo po 1,5 roku starań już nie miałam siły, a jednak 10 dni później okazało się, że jestem w ciąży
 
Do góry