reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży

loseness

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Listopad 2017
Postów
50
Cześć! 26.02 zapomniałam tabletki antykoncepcyjnej była to 6 tabletka, 27.02 wzięłam ją normalnie o 10:30 7 tabletka, 28.02 wzięłam dopiero o 22:30 8 tabletka z tym że w tym dniu kochałam się z partnerem bez zabezpieczeń skończył we mnie, 01.03 wzięłam o 22:20 9 tabletka również się kochaliśmy bez zabezpieczeńale nie skończył we mnie. W sobotę 3.03 wymiotowałam i miałam biegunkę tabletkę wzięłam normalnie. 04.03 kochałam się z partnerem 2 razy bez zabezpieczeń z wtryskiem. Dziś mija 6 dzień od możliwego stosunku do zapłodnienia. Dodam, że jakiś czas temu leczyłam się na torbiel na jajniku wysyszyły mi go leki, brałam Marvelon 21 dni i teraz brałam 13 tabletkę. Czuję dziwne bóle w jajnikach i takie gilgotanie i swędzenie w środku, dodatkowo czasem boli mnie pochwa. Śluz mam biały a @ nie mam od 9.01 przez tabletki minęły mi 2 @. Od wczoraj powinnam dostać 3 @ ale przez tabletki jej nie dostanę. Jest możliwość zajścia w ciążę i jeśli tak to kiedy mogłabym zrobić test. Nie myślcie, że jestem nieodpowiedzialna po prostu miałam straszny chaos ostatnio nie było mnie w domu nie miałam przy sobie tabletek. A ciąża mi nie przeszkadza wręcz przeciwnie chciałabym być mamą ale muszę brać tabletki żeby jajniki odpoczęły tak lekarz stwierdził.
 
reklama
Ile jeszcze tych samych tematów założysz???
Oczywiście, że jest możliwość zajścia w ciążę, gdybyś przeczytała instrukcję dołączoną do tabletek to byś wiedziała, że po pominięciu jednej tabletki zalecane jest 7 dni stosowania dodatkowego zabezpieczenia przy stosunku - np. prezerwatywy.
Poczekaj 2 tygodnie od ostatniego stosunku i zrób test.
Na objawy ciążowe za wcześnie - wkręcasz sobie.
 
Dziękuję Nulini za odpowiedź. Jest tak jak napisałaś.

Dodam od siebie jeszcze, że nikt na forum nie jest w stanie stwierdzić czy jesteś w ciąży. Badaniami potwierdzającymi ciąże jest USG dopochwowe lub badanie krwi.
 
Do góry