reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Czy mogę być w ciąży

loseness

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Listopad 2017
Postów
50
Cześć! 26.02 zapomniałam tabletki antykoncepcyjnej była to 6 tabletka, 27.02 wzięłam ją normalnie o 10:30 7 tabletka, 28.02 wzięłam dopiero o 22:30 8 tabletka z tym że w tym dniu kochałam się z partnerem bez zabezpieczeń skończył we mnie, 01.03 wzięłam o 22:20 9 tabletka również się kochaliśmy bez zabezpieczeńale nie skończył we mnie. W sobotę 3.03 wymiotowałam i miałam biegunkę tabletkę wzięłam normalnie. 04.03 kochałam się z partnerem 2 razy bez zabezpieczeń z wtryskiem. Dziś mija 6 dzień od możliwego stosunku do zapłodnienia. Dodam, że jakiś czas temu leczyłam się na torbiel na jajniku wysyszyły mi go leki, brałam Marvelon 21 dni i teraz brałam 13 tabletkę. Czuję dziwne bóle w jajnikach i takie gilgotanie i swędzenie w środku, dodatkowo czasem boli mnie pochwa. Śluz mam biały a @ nie mam od 9.01 przez tabletki minęły mi 2 @. Od wczoraj powinnam dostać 3 @ ale przez tabletki jej nie dostanę. Jest możliwość zajścia w ciążę i jeśli tak to kiedy mogłabym zrobić test. Nie myślcie, że jestem nieodpowiedzialna po prostu miałam straszny chaos ostatnio nie było mnie w domu nie miałam przy sobie tabletek. A ciąża mi nie przeszkadza wręcz przeciwnie chciałabym być mamą ale muszę brać tabletki żeby jajniki odpoczęły tak lekarz stwierdził.
 
reklama

Nulini

Po prostu szczęśliwa!
Dołączył(a)
5 Maj 2010
Postów
19 383
Miasto
Częstochowa
Ile jeszcze tych samych tematów założysz???
Oczywiście, że jest możliwość zajścia w ciążę, gdybyś przeczytała instrukcję dołączoną do tabletek to byś wiedziała, że po pominięciu jednej tabletki zalecane jest 7 dni stosowania dodatkowego zabezpieczenia przy stosunku - np. prezerwatywy.
Poczekaj 2 tygodnie od ostatniego stosunku i zrób test.
Na objawy ciążowe za wcześnie - wkręcasz sobie.
 

Mirella Zygler

Ekspertka Babyboom.pl Położna
Dołączył(a)
2 Marzec 2010
Postów
196
Dziękuję Nulini za odpowiedź. Jest tak jak napisałaś.

Dodam od siebie jeszcze, że nikt na forum nie jest w stanie stwierdzić czy jesteś w ciąży. Badaniami potwierdzającymi ciąże jest USG dopochwowe lub badanie krwi.
 
Do góry