reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży.

Dołączył(a)
21 Maj 2018
Postów
9
Witam.. Ostatnia miesiaczke mialam 26. 04. Wspolzylismy z mezem 8,10,12,13.05.18r. PrEwizdywana miesiaczka to 26maja Niewiem tylko czy dobrze to powyluczane bo czasami mam nieregularne. Od piatku pobolewa lmnie podbrzusze żyłki które biegną aż do sutków bardziej uwidocznily mi sie na piersiach ktore zabardzo nie bola ale w ciagu dnia zdarzY się ze pare razy zabolą.. Temperature w pochwie mierze dopuero 3 dni i utrzymuje sie na poziomie 36.9 rano.. Dzisiaj robilam test jest to 25dc I test o czulosci 10uml wyszedł negatywny nawet bladziocha nie bylo. Czy mogę mieć jescze nadzieję?
 
reklama
Witam.. Ostatnia miesiaczke mialam 26. 04. Wspolzylismy z mezem l8,10,12,13.05.18r. PrEwizdywana miesiaczka to 26maja Niewiem tylko czy dobrze to powyluczane bo czasami mam nieregularne. Od piatku pobolewa lmnie podbrzusze żyłki które biegną aż do sutków bardziej uwidocznily mi sie na piersiach ktore zabardzo nie bola ale w ciagu dnia zdarzY się ze pare razy zabolą.. Temperature w pochwie mierze dopuero 3 dni i utrzymuje sie na poziomie 36.9 rano.. Dzisiaj robilam test jest to 25dc I test o czulosci 10uml wyszedł negatywny nawet bladziocha nie bylo. Czy mogę mieć jescze nadzieję?
Za wczwsnie chyba na zylki na piersiach..Co do mierzenia temp to trzeba znac swoje cialo i mierzyć regularnie tak to jest niemiarodajne..
Piersi rownie dobrze moga boleć na okres mnie nie bolaly w ciąży w ogóle.
Ja proponuję poczekac do 26 jednak to prawie cały tydzien zwłaszcza jak cykle nieregularne czasem.Zrobić test jeszcze raz albo bete.
Trzymam kciuki.
 
reklama
Witam.. Ostatnia miesiaczke mialam 26. 04. Wspolzylismy z mezem 8,10,12,13.05.18r. PrEwizdywana miesiaczka to 26maja Niewiem tylko czy dobrze to powyluczane bo czasami mam nieregularne. Od piatku pobolewa lmnie podbrzusze żyłki które biegną aż do sutków bardziej uwidocznily mi sie na piersiach ktore zabardzo nie bola ale w ciagu dnia zdarzY się ze pare razy zabolą.. Temperature w pochwie mierze dopuero 3 dni i utrzymuje sie na poziomie 36.9 rano.. Dzisiaj robilam test jest to 25dc I test o czulosci 10uml wyszedł negatywny nawet bladziocha nie bylo. Czy mogę mieć jescze nadzieję?
Mierzenie temperatury nic ci nie da bo mierzysz ja dopiero trzy dni i nie wiesz jaka masz norme w drugiej czesci cyklu i przed okresem..
 
Do góry