reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży ?

Dołączył(a)
12 Lipiec 2018
Postów
3
Mój chłopak skończył we mnie w dni płodne . Dwa tygodnie temu . Dzisiaj powinnam dostać okres lecz go nie ma . Mierze temperaturę w pochwie i raz jest 36,7 a raz 37,3 np od dwóch dni boli mnie brzuch jak na okres .. wcześniej miałam dużo mlecznego śluzu teraz prawie go nie ma . Czy to oznacza ze nie ma szans na ciąże ? Ten ból brzucha jaki. Trakcie miesiączki i brak śluzu na bieliźnie ?
 
reklama
Najlepiej zrób test ten o czułości 10. Inny przy tak wczesnej ciąży może nic nie wykazać. Są nawet w Rossmannie Pink strumieniowe. Uspokoisz się i będziesz wiedziała co dalej. Koniecznie daj znać co wyszło.
 
Ja to nie rozumiem zamiast zrobić test albo iść na betę to pytasz na forum :)
W ciąży szyjka wydziela dużo śluzu po chroni drogi różne przed infekcjami
Ból jak na okres może oznaczać okres i ciążę.W ciąży jeśli nic się nie dzieje są bóle jak na okres bo macica cały czas rosnie;)
Więc nie gdybaj tylko leć po test.
 
Mój chłopak skończył we mnie w dni płodne . Dwa tygodnie temu . Dzisiaj powinnam dostać okres lecz go nie ma . Mierze temperaturę w pochwie i raz jest 36,7 a raz 37,3 np od dwóch dni boli mnie brzuch jak na okres .. wcześniej miałam dużo mlecznego śluzu teraz prawie go nie ma . Czy to oznacza ze nie ma szans na ciąże ? Ten ból brzucha jaki. Trakcie miesiączki i brak śluzu na bieliźnie ?
Zrob test lub bete będziesz miala pewność [emoji6]
 
Do góry