reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży?

Dołączył(a)
15 Lipiec 2018
Postów
2
Witam, wczoraj pierwszy raz uprawiałam z chłopakiem petting, po jakimś czasie pieszxczenja się wzajemnie dostał wytrysku. Miałam wtedy na sobie spodnie on również. Kiedy to poczuliśmy po chwili on dotykał mojej łechtaczki, skończyliśmy zabawę. Miałam cała reke w spermie
Wytarlam to w swoje nogawki od spodni z odruchu. Po powrocie do domu (około 20 minut) dotknęłam się po pochwie. Obawiam się trochę bo za pare dni powinnam dostać okresu, dokładnie 22 lipca. Dodam ze mam 17 lat. Z tego co wiem 14 lipca to akurat moj dzień niepłodny.
Boje się
Dziwexyny co mam robić
Błagam pomoże bo już schizuje
Byłam dzis w pracy i chyba wyjątkowo dużo zjadłam
Ze stresu
 
reklama
Rozwiązanie
Generalnie to bardziej grozi Ci jakaś infekcja intymna niż ciąża. Nie wolno sobie grzebać w cipce brudną ręką. Wyobraź sobie ilu rzeczy dotknęłaś od ostatniego mycia rąk.
@Annna30 Co do wychowania seksualnego w szkole to zawsze było z tym krucho ale obecnie zmierzamy w kierunku: "stosowanie prezerwatyw powoduje raka piersi", " doustne środki antykoncepcyjne są główną przyczyną śmiertelności", " kobieta pozbawiona dobroczynnego wpływu nasienia choruje", " następstwem antykoncepcji są zdrady i rozwody", a wszystko ponoć po to, aby " chronić intymność młodego człowieka". Tak więc spodziewajmy się zalewu tego rodzaju pytań na forum, bo jak widać w domach o seksie rozmawia się bardzo mało lub w ogóle, w szkole będą głupoty, a w...
Witam, wczoraj pierwszy raz uprawiałam z chłopakiem petting, po jakimś czasie pieszxczenja się wzajemnie dostał wytrysku. Miałam wtedy na sobie spodnie on również. Kiedy to poczuliśmy po chwili on dotykał mojej łechtaczki, skończyliśmy zabawę. Miałam cała reke w spermie
Wytarlam to w swoje nogawki od spodni z odruchu. Po powrocie do domu (około 20 minut) dotknęłam się po pochwie. Obawiam się trochę bo za pare dni powinnam dostać okresu, dokładnie 22 lipca. Dodam ze mam 17 lat. Z tego co wiem 14 lipca to akurat moj dzień niepłodny.
Boje się
Dziwexyny co mam robić
Błagam pomoże bo już schizuje
Byłam dzis w pracy i chyba wyjątkowo dużo zjadłam
Ze stresu
Nie martw sie, z tego ciazy nie będzie. Nie stresuj sie bo stresem opoznisz sobie okres i jeszcze bardziej bedziesz shizowac [emoji6]
 
Jesteś kobietą, mamy takie czasy, że dostęp do informacji o seksie i całej jego otoczce jest łatwo dostępny. Poczytaj, dowiaduj się, tak by być świadomą swojego ciała i fizjologii. Dziewczyny dobrze piszą, ale fora nie są dobrym miejscem na edukację. Zawsze znajdzie się np ktoś kto napisze, że seks przerywany to super zabezpieczenie itd. :p Im będziesz więcej wiedziała, tym te sprawy będą bardziej satysfakcjonujące i bez stresu ;)
 
reklama
Generalnie to bardziej grozi Ci jakaś infekcja intymna niż ciąża. Nie wolno sobie grzebać w cipce brudną ręką. Wyobraź sobie ilu rzeczy dotknęłaś od ostatniego mycia rąk.
@Annna30 Co do wychowania seksualnego w szkole to zawsze było z tym krucho ale obecnie zmierzamy w kierunku: "stosowanie prezerwatyw powoduje raka piersi", " doustne środki antykoncepcyjne są główną przyczyną śmiertelności", " kobieta pozbawiona dobroczynnego wpływu nasienia choruje", " następstwem antykoncepcji są zdrady i rozwody", a wszystko ponoć po to, aby " chronić intymność młodego człowieka". Tak więc spodziewajmy się zalewu tego rodzaju pytań na forum, bo jak widać w domach o seksie rozmawia się bardzo mało lub w ogóle, w szkole będą głupoty, a w "internetach" lepiej szukać pozycji i sposobów zadawalania partnera oraz wrzucać do sieci gołe fotki (robi to olbrzymi odsetek młodych ludzi!) niż poczytać o skutecznych metodach antykoncepcji. Nie mam pojęcia z czego to wynika.
 
Ostatnia edycja:
Rozwiązanie
reklama
Do góry