reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży ?

Dołączył(a)
17 Sierpień 2018
Postów
12
Cześć dziewczyny, jestem tu po raz pierwszy i mam do was pytanie . 24 lipca dostałam @ . Dni płodne według kalendarzyk od 2 sierpnia A owulacja przypadła na 7 sierpnia. W te dni codziennie kochalismy się z chłopakiem. Od 8 dni od owulacji czuje się jakoś dziwnie, bolą mnie piersi często chodzę do łazienki, codziennie pobolewa mnie brzuch na dole , takie uczucie jakby na @ , jestem codziennie zmęczona, chłopak zauważył że moje piersi są twarde mimo przy spotkaniu to mnie one bolą. Robiłam dzisiaj test 10 dpo i negatywny wyszedł. Wcześniej miałam codziennie jakieś wzdęcia gazy , jakaś biegunka codziennie. Powiedzcie mi czy to są objawy ciąży? Chcielibyśmy mieć dziecko staramy się. Czy mimo iż dziś test wyszedł negatywny mogę się czegoś spodziewać? Bo nie chce się nakręcać, ale bardzo bym już chciała
 
reklama
A kiedy powinna byc kolejna @? W pierwszym dniu spodziewanej miesiaczki najlepiej zrobic test, lub zrob z krwi badanie bhcg ;-)
 
Życzę Ci abyś była w ciąży
Jednak niestety objawy mogą mylić
Sama nie raz miałam wszystkie objawy ciąży i nic się nie działo
Psychika płata nam figle i to strasznie
Teraz jestem w 7 tygodniu ciąży i o dziwo prawie wogole objawów nie miałam na początku
A piersi nawet mnie nie bolały teraz dopiero coś tam zaczyna ale raz boli raz nie boli
Więc to nie wyznacznik
 
Idź w poniedziałek na betę hcg to będziesz mieć już pewność a jak wyjdzie to powtórz za 48h i zobacz jak przyrasta
Mi test ciążowy bardzo blada kreska wyszła w 24 dniu cyklu a w 25 dniu cyklu poszłam na betę i już było wszystko jasne :)
 
Może Ci się okres zaczynać bo pisałaś że 21 powinien być
Niestety ja zawsze miał am okres jak w zegarku co 27 dni ( zaznaczalam ostatnie 2 lata i tak było ) kiedy miał am już taki moment że wszystkie objawy ciążowe były u mnie 1 raz od 2 lat okres dostałam 4 dni za szybko.
 
reklama
Całe dni płodne było przytulanie , po dniach płodnych kilka dni Ale teraz 14 i 15 sierpnia mieliśmy dwa dni przytulania. Bardzo byśmy chcieli
 
Do góry