reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciazy

Dołączył(a)
8 Wrzesień 2018
Postów
3
Zaraz zwariuje a na test chyba za wcześnie. Ostatnia @ miałam 13.08. Cykl trwa ok 32 dni. Kochalismy się z mężem podczas owulacji. Jakieś 3 dni temu zaczęły mnie boleć piersi nigdy tak nie miałam. Teraz tylko sutki. @ powinnam dostać za około 5 dni. Pobolewa mnie brzuch jak na miesiaczke. Czy testy wykryje już ewentualna ciążę?
 
reklama
Zaraz zwariuje a na test chyba za wcześnie. Ostatnia @ miałam 13.08. Cykl trwa ok 32 dni. Kochalismy się z mężem podczas owulacji. Jakieś 3 dni temu zaczęły mnie boleć piersi nigdy tak nie miałam. Teraz tylko sutki. @ powinnam dostać za około 5 dni. Pobolewa mnie brzuch jak na miesiaczke. Czy testy wykryje już ewentualna ciążę?
Jak najbardziej może już wyjść test - wszystko zależy kiedy dokładnie miałaś owulację, kiedy doszło do zagnieżdżenia i jak beta przenika do moczu, objawy to też indywidualna sprawa, bolące piersi są zarówno pierwszym objawem ciąży jak i @, nieraz dziewczyny pisały o ich bólu, chociaż wcześniej nie miały takich objawów na @ i niestety @ przychodziła, ja bym zrobiła test - najlepiej z DOZ lub Nordtest - raczej nie przekłamują, są niedrogie i czułe, negatywem się nie przejmowała i ewentualnie powtórzyła po terminie @ lub od razu poszła na betę z krwi. Trzymam kciuki za pozytyw! Koniecznie pochwal się na wątku :)
 
Mnie też zawsze bolaly piersi przed@., ale w szczęśliwym cyklu to mnie tak rwaly, ze wytrzymac sie nie dalo i to z 5 dni przed @, ze pobieglam po test i wyszedl i to po poludniu. Takze objawy moga byc jeszcze przed @.
 
reklama
reklama
Do góry