reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w ciąży

Dołączył(a)
17 Październik 2018
Postów
2
Witam, doradźcie mi bo nie wiem co mam myśleć już...
Miesiączkę ostatnią miałam 10.09 , ogólnie cykle mam regularne 29-dniowe. 4.10 kochałam się z chłopakiem , oczywiście miał prezerwatywę, i gdy skończył, chwilkę tylko poczekał i nałożył drugą i dalej się kochaliśmy. Nie zsunęła się ani nic, Nie kończył we mnie, jednakże miesiączki nie mam już od tygodnia. Fakt faktem, 10.10 miałam bardzo wielką awanturę w domu, bardzo się zdenerwowałam, krzyczałam i płakałam nawet... 3 dni temu dopadła mnie jeszcze choroba.. Katar, gorączka itd. I teraz moje pytanie czy przez ten incydent z drugą prezerwatywą mogłam zajść w ciąże, czy to raczej wina ostatnich wydarzeń, dodam jeszcze że od kilku dni bolą mnie piersi tak jak zawsze było przed okresem i mam humorki takie małe
smile.png
Napiszcie co o tym myślicie, Pozdrawiam
smile.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie kończył we mnie, Ale po wytrysku coś mu na penisie mogło zostać, choć mówił że to przetarł i założył nową prezerwatywę, Ale również nie skończył we mnie :)
 
Do góry