reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę być w drugiej ciąży?

Dołączył(a)
6 Październik 2019
Postów
5
Cześć wam. Problem polega na tym, że 24.09. byłam u ginekologa i miałam robione badanie usg nikogo w brzuchu nie było. Dziś tj. 6.10 mam okres spóźniony plus minus tydzień bo zawsze był mniej więcej w okresie różnicy 3 dni z reguły przypadał na 25 każdego miesiąca. Urodziłam córkę 5,5 lat temu ale to kompletnie inaczej wyglądało. Teraz jedyne symptomy to brak okresu, większe ale nie bolące piersi i ciemniejsze sutki oraz ból w dole pleców aczkolwiek możliwe, że to od pracy oraz od kilku dni z rana nasilone mdłości. Jestem w trakcie zmiany antykoncepcji więc z narzeczonym kochalismy się bez tego. Więc chciałabym się dowiedzieć czy możliwe jest żeby jednak ktoś tam był od tamtego czasu. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję, pozdrawiam :)
 
reklama
Cześć wam. Problem polega na tym, że 24.09. byłam u ginekologa i miałam robione badanie usg nikogo w brzuchu nie było. Dziś tj. 6.10 mam okres spóźniony plus minus tydzień bo zawsze był mniej więcej w okresie różnicy 3 dni z reguły przypadał na 25 każdego miesiąca. Urodziłam córkę 5,5 lat temu ale to kompletnie inaczej wyglądało. Teraz jedyne symptomy to brak okresu, większe ale nie bolące piersi i ciemniejsze sutki oraz ból w dole pleców aczkolwiek możliwe, że to od pracy oraz od kilku dni z rana nasilone mdłości. Jestem w
Cześć wam. Problem polega na tym, że 24.09. byłam u ginekologa i miałam robione badanie usg nikogo w brzuchu nie było. Dziś tj. 6.10 mam okres spóźniony plus minus tydzień bo zawsze był mniej więcej w okresie różnicy 3 dni z reguły przypadał na 25 każdego miesiąca. Urodziłam córkę 5,5 lat temu ale to kompletnie inaczej wyglądało. Teraz jedyne symptomy to brak okresu, większe ale nie bolące piersi i ciemniejsze sutki oraz ból w dole pleców aczkolwiek możliwe, że to od pracy oraz od kilku dni z rana nasilone mdłości. Jestem w trakcie zmiany antykoncepcji więc z narzeczonym kochalismy się bez tego. Więc chciałabym się dowiedzieć czy możliwe jest żeby jednak ktoś tam był od tamtego czasu. Za wszystkie odpowiedzi serdecznie dziękuję, pozdrawiam :)
Hej, byłam u swojego lekarza niecały tydzień temu i miałam robione USG. Nie było widać ciąży a dziś wiem, że się nam udało, także wszystko jest możliwe.
 
Do góry