reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• UWAGA. 3 kwietnia widzimy się o 14:00 z fizjoterapeutą, a o 21:00 zapraszam na rozmowy o emocjach.

Wskakuj na YT BB. Sprawdź najnowsze spotkania .

UWAGA. Link do gotowych nagrań ze specjalistami!

Tych rozmów nie możesz przegapić. Zobacz .

Koronawirus. To musisz wiedzieć.

Wiadomości, rozmowy, wsparcie Dołącz.

reklama

Czy mogę dawać dziecku jedznie do zabawy?

Mythopoeia

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Mam 17 tygodniowego malucha i dzisiaj jak gotowałam, to dałam mu do potrzymania pasek papryki. On go oglądał, pomacał, wsadził do buzi. Przyznam, że pomyślałam, że to fajna zabawa, takie preludium do rozszerzania diety. Ale teraz nie wiem, czy to nie jest w jakiś sposób groźne?

reklama

kotka=psotka

Miasto
gdzieś na Lubelszczyźnie
Rozwiązania
0
Takie podawanie pokarmów stosuje się przy metodzie BLW 😊 tu więcej o tym⬇

DarkAsterR

Rozwiązania
2
Ja mojemu tak dawalam jabłuszko lub marchewkę. Bawił się, ssał, ciuckal. Ale dopiero po 20 tygodniu zaczelam.

Kara88

Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
A mój ma 7,5 msc i nic takiego mu nie mogę dać bo wszystko łyka jak idzie i się krstusi

Mythopoeia

Rozwiązania
0
A mój ma 7,5 msc i nic takiego mu nie mogę dać bo wszystko łyka jak idzie i się krstusi
No właśnie tak zaczęłam się zastanawiać czy on się nie zakrztusi. Oczywiście nie zostawilam go z tym samego ale w sumie jakby to połknął, to moje patrzenie na niego mogłoby nie pomóc. Chyba wstrzymam się do czasu aż będzie siedział :p

paulaa.91

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Hej :)
Zabawa z jedzeniem w 4 miesiącu jest super pomysłem. Tekstury, zapachy, kolory przygotowują dziecko do rozszerzania diety pod względem sensorycznym. Ale jedzenie produktów stałych (połykanie kawałków) w tym wieku jeszcze jest nie wskazane (układ trawienny nie jest przygotowany na taką zmianę, pokarm nie może zostać dokładnie pogryziony i bezpiecznie połknięty), najlepiej zacząć rozszerzanie diety po 6 miesiącu życia od warzyw :)

Do góry