reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę się już cieszyć.

Dołączył(a)
10 Wrzesień 2018
Postów
9
To znowu ja.
6.09. Robiłam beta hcg i wyszło mi 1,23 dziś też zrobiłam i wynik 7,03.
Patrzyłam na kalkulator beta hcg i wyszło że przyrosta w normie.
Jak myślicie mogę się już cieszyć?
 
reklama
Kory to twój dzień cyklu i ile zostało lub jesteś po @ ?
Ja w 24 dniu cyklu czyli 4 dni przed @ betę miałam 78
Powtorz betę po 48 H i zobacz jak przyrasta
A ta betę 1,23 i 7,03 jaki był odstęp czasu między ich zrobieniem ?
 
1.23 to brak ciąży, więc raczej do tego nie porównuj. Ja bym zrobiła jeszcze raz, jak przyrasta w stosunku do tej 7.03.
 
Zrób jesxzse jedną betę ale tak czy siak drugi wynik to już ciąża i powoli można się cieszyć bo w końcu na początku zawsze są małe wyniki nie od razu jest beta 1000 :)
 
Lepiej pisać w jednym wątku bo ciężko skojarzyć o co chodzi.
Moim zdaniem bardzo niska ta beta jak na dzień po spodziewanej @..ale może owulacja się przesunęła i to dlatego.
Wzrostem od 1 do 7 w ciągu 5 dni bym się nie sugerowała w ogóle. Może coś z tego być ale nie musi, zrób za 2 dni betę, albo testy sikane, powinno być już na nich widać
 
To znowu ja.
6.09. Robiłam beta hcg i wyszło mi 1,23 dziś też zrobiłam i wynik 7,03.
Patrzyłam na kalkulator beta hcg i wyszło że przyrosta w normie.
Jak myślicie mogę się już cieszyć?
Nie porównywałabym tych dwóch wyników bo pierwszy wskazuje na brak ciąży. I ostrożnie bym pochodziła do tej radości. Jak na wynik po terminie miesiączki to trochę niski. Chyba, że wiesz kiedy była owulacja.
 
reklama
Do góry