reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moge spodziewac sie dzieka? Czy to oznaka ciazy?

Dołączył(a)
9 Wrzesień 2016
Postów
5
Witam chcialabym was sie poradzic czy moge byc w ciazy czy moze ktoras z was miala takie objawy i okazalo sie ze jest w ciazy. Wiec ostatnia @ mialam 22 sierpnia cykle mam 28-30 dniowe. Wiec ouw z moich wyliczen byla 4 wrzesnia. A 3 wrzesnia kochalam sie z mezem i nie jestem pewna czy moge byc w ciazy. Poniewaz od owulacji mam klucie lewego jajnika bulgotanie w brzuchu, a wczoraj wieczorem 8 wrzesnia 6 dni po stosunku i 5 po owu mialam bardzo mocne klucie wlasnie tego lewego jajnika. Bol byl odczuwalny nawet przy siadaniu. A do tego mam straszne zaparcia. Bardzo bym sie cieszyla gdybym byla w ciazy mam juz wspanialego synka 11 miesiecznego. jesli mialyscie podobne objawy dajcie znac. A i mam uczucie mokrosci ale sluzu nie widac.
 
reklama
Chyba za wcześnie na objawy, ból jajnika może być spowodowany zupełnie czym innym.
Oczywiście życzę Ci dzidziusia, poczekaj do miesiączki i zrób test jak nie nadejdzie.
 
Dla mnie tez za wcześnie na objawy tym bardziej zaparcia.
Bulgotanie to nie objaw ciąży.
Klocie jajnjka może tez być przed okresem dziewczyny na staraczkach tak miały
I jak piszą dziewczyny owu nie zawsze musi wystąpić co do dnia
Ja planowalam dzidzie 8 marca a owu była dopiero 21 wtedy jak odpuscilam i pach! ;)
Zrob sobie test jak tak się niepokoisz za kilka dni bo teraz tez za wcześnie na niego;)
 
Ja miałam podobnie, niestety @ przyszła więc myślę, że ten ból jajnika to może co innego. Ale tak oczywiście nie musi być u Ciebie.Zrób teścik.

Zyczę upragnionych dwóch kreseczek :)
 
reklama
Robiłam betę 12.09 wyszła 0,10 ale dla pewności zrobiłam 4 dni później następna i wyszła 1,20 więc zrobiłam test ciążowy dziś i wyszły 2 kreski test firmy bobo test wyśle zdjecie
 
Do góry