reklama

Czy moge spodziewac sie dzieka? Czy to oznaka ciazy?

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez aga9303, 9 Wrzesień 2016.

1. aga9303

aga9303 Początkująca w BB

Witam chcialabym was sie poradzic czy moge byc w ciazy czy moze ktoras z was miala takie objawy i okazalo sie ze jest w ciazy. Wiec ostatnia @ mialam 22 sierpnia cykle mam 28-30 dniowe. Wiec ouw z moich wyliczen byla 4 wrzesnia. A 3 wrzesnia kochalam sie z mezem i nie jestem pewna czy moge byc w ciazy. Poniewaz od owulacji mam klucie lewego jajnika bulgotanie w brzuchu, a wczoraj wieczorem 8 wrzesnia 6 dni po stosunku i 5 po owu mialam bardzo mocne klucie wlasnie tego lewego jajnika. Bol byl odczuwalny nawet przy siadaniu. A do tego mam straszne zaparcia. Bardzo bym sie cieszyla gdybym byla w ciazy mam juz wspanialego synka 11 miesiecznego. jesli mialyscie podobne objawy dajcie znac. A i mam uczucie mokrosci ale sluzu nie widac.

2. MijaKi

MijaKi Fanka BB :)

Chyba za wcześnie na objawy, ból jajnika może być spowodowany zupełnie czym innym.
    Oczywiście życzę Ci dzidziusia, poczekaj do miesiączki i zrób test jak nie nadejdzie.

3. reklama
  4. aga9303

Dziekuje bardzo za odpowiedz

5. Lafnejka

Lafnejka Fanka BB :)

Faktycznie za wcześnie na objawy. Poczekaj do miesiączki i zrób test :) powodzenia życzę :)

6. aga9303

Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam :)

7. Jadwiga orłowska

Jadwiga orłowska Fanka BB :)

Ja przy cyklach 28 dniowych mam dwoje dzieci z 18 dnia. Są testy które można wykonać juz po tygodniu.

8. olcia1718

olcia1718 Fanka BB :)

Dla mnie tez za wcześnie na objawy tym bardziej zaparcia.
    Bulgotanie to nie objaw ciąży.
    Klocie jajnjka może tez być przed okresem dziewczyny na staraczkach tak miały
    I jak piszą dziewczyny owu nie zawsze musi wystąpić co do dnia
    Ja planowalam dzidzie 8 marca a owu była dopiero 21 wtedy jak odpuscilam i pach! ;)
    Zrob sobie test jak tak się niepokoisz za kilka dni bo teraz tez za wcześnie na niego;)

9. karolyn1987

karolyn1987 Fanka BB :)

Najlepiej się nie nakrecac tylko jak będzie czas zrobić test

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

10. reklama
  11. Limonkowaa

Limonkowaa Początkująca w BB

Ja miałam podobnie, niestety @ przyszła więc myślę, że ten ból jajnika to może co innego. Ale tak oczywiście nie musi być u Ciebie.Zrób teścik.

Zyczę upragnionych dwóch kreseczek :)

12. aga9303

Robiłam betę 12.09 wyszła 0,10 ale dla pewności zrobiłam 4 dni później następna i wyszła 1,20 więc zrobiłam test ciążowy dziś i wyszły 2 kreski test firmy bobo test wyśle zdjecie

Poleć forum