reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę teraz zrobić test ciążowy ? Takim testem .?

Dołączył(a)
14 Luty 2018
Postów
11
Witam.
Mogę zrobić teraz o tej godzinie taki test ciążowy?
Tak jak w poprzednim poście 19.03 kochałam się z chłopakiem i na w tedy miałam prawdopodobnie przesunięta owulacje ;)

Minęło już 11 dni. Czy z takich tańszych testów wykarze mi prawidłowy wynik ?
 

Załączniki

  • received_1658249467563368.jpeg
    received_1658249467563368.jpeg
    144,5 KB · Wyświetleń: 292
reklama
Jestem chyba rzadkim typem dziewczyn że nie chodzi na imprezy i wgl :) co ma figura do tego ? Jestem i tak bardzo szczuplutka jak na swój wiek i ważne 47kg. :) więc sama waga mówi już wszystko :) nie obchodziło by mnie to jak bym,wyglądała :D
Poruszyłaś najmniej istotne kwestie mojej wypowiedzi. A co z całą resztą?
 
reklama
To był sarkazm moja droga i metafora w jednym. Bo 3 miesiące to nie wiele więcej niż jeden wieczór na takie przemyślenia tym bardziej po waszych wcześniejszych działaniach. Do takich decyzji niektórzy dojrzewają latami, ale na pewno nie z miesiąca na miesiąc. Masz 18 lat, pomyślałaś co dalej? Co ze szkołą? Jak masz zamiar siebie utrzymać i dziecko? Gdzie będziecie mieszkać? Jesteś gotowa na to żeby na najbliższe 2 lata zrezygnować z imprez i spotkań ze znajomymi na rzecz wychowywania dziecka i nauki w jednym czasie? Samo spłodzenie dziecka to pikus. Hardkor zaczyna się po porodzie. Aaa i pożegnaj się ze swoją figurą bo w większości przypadków po ciąży zostają zbędne kilogramy i rozstępy. Jeżeli wszystko macie przemyślane, przeanalizowane i zaplanowane to ja wam życzę powodzenia i upragnionych dwóch kresek :)
Dobra zaczynam pisać ci książkę ;D
Tak pomyślałam co dalej i wiem co ile i czego potrzebuje a czego nie tak to by mi tak bardzo nie zalezalo gdyby mi mieli zabrac dziecko ;) :/ a do tego raczej nikt by nie dopuścił ;) mam gdzieś opinie innym ze mam tyle lat ze to ze tamto hehe ;)
Szkołę również mam a jak będę chciala cos więcej to są szkoly ogólnokształcące dla doroslych jak np cosinus, alfa plus itp ;)
 
Tu nie chodzi o to że masz tyle lat ile Masz, ale o to czy sobie to na prawdę dobrze zaplanowałaś. Czy masz pracę i mieszkanie? Czy liczysz na pomóc rodziców? Jeżeli to drugie to warto swoje decyzje skonsultować z nimi i przygotować ich na swoje kroki. Ustaliłaś jak chce pomagać Twój chłopak w wychowaniu dziecka? Z do skoku czy cały czas? Jeżeli tak to gdzie będziecie mieszkać? Nie musisz odpowiadać na moje pytania bo to nie o to chodzi. Chodzi o to żebyś jako dorosła i odpowiedzialna osoba przeanalizowała całą sytuację i porozmawiała o niej z wszystkimi zainteresowanymi. A nie zrzucała na nich "bombę" bo takie masz widzimisię.
 
Muszę o to zapytać. Z czym się nie zgadzasz w ostatniej mojej wypowiedzi? Z tym że warto zaplanować jak chcesz wychować swoje dziecko? Bo nie rozumiem co nie tak napisałam?
 
reklama
Zaraz będzie. Nie zgadzam się!!!;)
Dziewczyna nastawia ocen, bo nikt nie chce pogłaskać jej po główce i powiedzieć jaka to mądra jest i wspaniała. Ale płakać będzie, jak nie dajcie bogowie zajdzie w ciążę. Czas szybko leci, trzydziestka wskoczy na kark, a z takim podejściem do życia trochę drobiazgu będzie mieć i zero perspektyw żeby tym dzieciom jako taką przyszłość zapewnić.
 
Do góry