reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę w taki sposób być w ciąży?

Dołączył(a)
11 Luty 2019
Postów
11
Przyjmowałam przez 3 miesiącetabletki które miały wyregulować mi okres, one były również z antykoncepcja. Po 2 miesiącach z odstawienia kochałam się z narzeczonym 2 dni po okresie. Był to stosunek przerywany. Miałam wrażenie że na moich wargach sromowych zostało trochę nasienia. Po 5 minutach znowu wszedł we mnie i się kochaliśmy. Tydzień później było tak samo. Od 3 dni jest mi jakoś dziwnie. Mdli mnie no 1 godzinę w później jest normalnie i tak w kółko. Bolał mnie brzuch. Mimo tych tabletek mam znowu okres nieregularny. Ostatnio pojawił się po 33 dniach. Od współżycia minęło 13 dn
i. Czy mogę spodziewać się ciąży? Proszę o porady bo bardzo chciałabym mieć dzidziusia z ukochanym..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Największą bzdurą jest to że tabletki wyregulują cykle. Owszem dopóki je bierzesz to tak, ale jak odstawiasz to nie ma mocy która sprawi że nadal cykl będzie regularny. Wszystko wróci do normy z przed brania antykoncepcji.
3 tyg to za mało aby wyregulowac @ , przy nieregularnych cyklach ,i sexie przerywanym ,marne szanse na ciążę, najlepiej zrobić test 14 dni po stosunku, lub udaj się na bete ,będzie wiarygodna
 
reklama
Największą bzdurą jest to że tabletki wyregulują cykle. Owszem dopóki je bierzesz to tak, ale jak odstawiasz to nie ma mocy która sprawi że nadal cykl będzie regularny. Wszystko wróci do normy z przed brania antykoncepcji.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry