reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogę wykluczyć ciąże

Sylvie88

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2016
Postów
43
kochałam się ze swoim facetem w dni płodne zamiast okresu dzien po terminie zaczęłam plamić. 3 dnia plamienia wieczorkiem zrobiłam test ciążowy , wynik byl negatywny. Dzis jest 6 dzien plamienia i jest ono wieksze ale nadal nie wyglada jak okres.
dodam że mam bardzo regularne i obfite miesiączki, (aż do teraz). Ostatnio kiepsko się czuje ale nie wiem czy sobie nie wkręcam . Mam zamiar wybrać sie do lekarza mam umówioną wizytę za 2 tyg. Czy waszym zdaniem można całkowicie wykluczyć ciąże i wszystko zwalić na problemy zdrowotne?
 
reklama
Witaj,

pisałaś, że jesteś już po terminie miesiączki, więc jeśli jest ciąża to beta powinna jednoznacznie ją potwierdzić.

Problemy zdrowotne mogą wpływać na organizm i zaburzać gospodarkę hormonalną, więc to też możliwe. Dodatkowo stres, więc najlepiej oznaczyć betę, bo będziesz miała czarno na białym.
 
Witaj,

pisałaś, że jesteś już po terminie miesiączki, więc jeśli jest ciąża to beta powinna jednoznacznie ją potwierdzić.

Problemy zdrowotne mogą wpływać na organizm i zaburzać gospodarkę hormonalną, więc to też możliwe. Dodatkowo stres, więc najlepiej oznaczyć betę, bo będziesz miała czarno na białym.

Może to zabrzmi głupio ale boje się ze to cos strasznego , odczekam ze dwa dni przygotuje się psychicznie i zrobię betę. Nie czuje ze jestem w ciąży więc pewnie to choroba
 
Organizm to bardzo wrażliwy instrument, więc wiele czynników może na niego wpływać. Na tym etapie to równie dobrze można czuć, że się jest w ciąży, a można czuć, że się nie jest, więc to nie jest dobry marker.

Powodzenia :)
 
reklama
Pewnie masz rację , chociaż mam uczucie jakbym chciała miec okres a cos go blokuje zamiast tego mam troche brunetnej wydzieliny raz tylko była czerwona, jest tyle tego ze kot napłakał panikuje bo mialam bardzo obfite miesiączki
 
reklama
Równie dobrze mógł to być cykl bezowulacyjny, który raz na jakiś czas ma prawo się przytrafić. Wtedy opóźnienie miesiączki, plamienia itd. są często spotykane. Nie ma co gdybać :)
 
Do góry