reklama

Czy mogę wykluczyć ciąże

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Sylvie88, 21 Czerwiec 2016.

witch84
Najlepsza odpowiedź witch84, 23 Czerwiec 2016
No więc podsumowując: 1. Masz niezłośliwy nowotwór jamy brzusznej - niestety Twoje obecne niefrasobliwe zachowanie może spowodować, że zmutuje. Ale... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Sylvie88

Sylvie88 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    kochałam się ze swoim facetem w dni płodne zamiast okresu dzien po terminie zaczęłam plamić. 3 dnia plamienia wieczorkiem zrobiłam test ciążowy , wynik byl negatywny. Dzis jest 6 dzien plamienia i jest ono wieksze ale nadal nie wyglada jak okres.
    dodam że mam bardzo regularne i obfite miesiączki, (aż do teraz). Ostatnio kiepsko się czuje ale nie wiem czy sobie nie wkręcam . Mam zamiar wybrać sie do lekarza mam umówioną wizytę za 2 tyg. Czy waszym zdaniem można całkowicie wykluczyć ciąże i wszystko zwalić na problemy zdrowotne?

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14115808 by witch84, 23 Czerwiec 2016
  3. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Najlepsze odpowiedzi:
    67
    Nigdy nie można wykluczyć ciąży, jeśli uprawia się seks.
    Idź zrób badanie z krwi.

4. reklama
  5. Ann89

Ann89 Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Dokładnie, zrób betę HCG w laboratorium.

6. Sylvie88

Sylvie88 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Po jakim czasie najlepiej robić betę?

7. Jugosława

Jugosława Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    8
    Witaj,

pisałaś, że jesteś już po terminie miesiączki, więc jeśli jest ciąża to beta powinna jednoznacznie ją potwierdzić.

Problemy zdrowotne mogą wpływać na organizm i zaburzać gospodarkę hormonalną, więc to też możliwe. Dodatkowo stres, więc najlepiej oznaczyć betę, bo będziesz miała czarno na białym.

8. Sylvie88

Sylvie88 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Może to zabrzmi głupio ale boje się ze to cos strasznego , odczekam ze dwa dni przygotuje się psychicznie i zrobię betę. Nie czuje ze jestem w ciąży więc pewnie to choroba

9. Jugosława

Najlepsze odpowiedzi:
    8
    Organizm to bardzo wrażliwy instrument, więc wiele czynników może na niego wpływać. Na tym etapie to równie dobrze można czuć, że się jest w ciąży, a można czuć, że się nie jest, więc to nie jest dobry marker.

Powodzenia :)

10. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Najlepsze odpowiedzi:
    22
    Gdybym miała tak zwyczajnie wróżyć z fusów to obstawiam, że masz zwykłą miesiączkę a to, że wydaje Ci się "inna" nie ma nic do rzeczy. No ale taki mój strzał. Daj znać jak zrobisz badania krwi :) Powodzenia.

11. reklama
  12. Sylvie88

Sylvie88 Zaciekawiona BB

Najlepsze odpowiedzi:
    1
    Pewnie masz rację , chociaż mam uczucie jakbym chciała miec okres a cos go blokuje zamiast tego mam troche brunetnej wydzieliny raz tylko była czerwona, jest tyle tego ze kot napłakał panikuje bo mialam bardzo obfite miesiączki

13. Jugosława

Najlepsze odpowiedzi:
    8
    Równie dobrze mógł to być cykl bezowulacyjny, który raz na jakiś czas ma prawo się przytrafić. Wtedy opóźnienie miesiączki, plamienia itd. są często spotykane. Nie ma co gdybać :)

Poleć forum