reklama

Czy mogę wykluczyć ciąże

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez Sylvie88, 21 Czerwiec 2016.

witch84
Najlepsza odpowiedź witch84, 23 Czerwiec 2016
No więc podsumowując: 1. Masz niezłośliwy nowotwór jamy brzusznej - niestety Twoje obecne niefrasobliwe zachowanie może spowodować, że zmutuje. Ale... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. Sylvie88

Sylvie88 Zaciekawiona BB

kochałam się ze swoim facetem w dni płodne zamiast okresu dzien po terminie zaczęłam plamić. 3 dnia plamienia wieczorkiem zrobiłam test ciążowy , wynik byl negatywny. Dzis jest 6 dzien plamienia i jest ono wieksze ale nadal nie wyglada jak okres.
    dodam że mam bardzo regularne i obfite miesiączki, (aż do teraz). Ostatnio kiepsko się czuje ale nie wiem czy sobie nie wkręcam . Mam zamiar wybrać sie do lekarza mam umówioną wizytę za 2 tyg. Czy waszym zdaniem można całkowicie wykluczyć ciąże i wszystko zwalić na problemy zdrowotne?

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14115808 by witch84, 23 Czerwiec 2016
  3. Nulini

Nulini Po prostu szczęśliwa!

Nigdy nie można wykluczyć ciąży, jeśli uprawia się seks.
    Idź zrób badanie z krwi.

4. reklama
  5. Ann89

Ann89 Fanka BB :)

Dokładnie, zrób betę HCG w laboratorium.

6. Sylvie88

Sylvie88 Zaciekawiona BB

Po jakim czasie najlepiej robić betę?

7. Jugosława

Jugosława Fanka BB :)

Witaj,

pisałaś, że jesteś już po terminie miesiączki, więc jeśli jest ciąża to beta powinna jednoznacznie ją potwierdzić.

Problemy zdrowotne mogą wpływać na organizm i zaburzać gospodarkę hormonalną, więc to też możliwe. Dodatkowo stres, więc najlepiej oznaczyć betę, bo będziesz miała czarno na białym.

8. Sylvie88

Sylvie88 Zaciekawiona BB

Może to zabrzmi głupio ale boje się ze to cos strasznego , odczekam ze dwa dni przygotuje się psychicznie i zrobię betę. Nie czuje ze jestem w ciąży więc pewnie to choroba

9. Jugosława

Organizm to bardzo wrażliwy instrument, więc wiele czynników może na niego wpływać. Na tym etapie to równie dobrze można czuć, że się jest w ciąży, a można czuć, że się nie jest, więc to nie jest dobry marker.

Powodzenia :)

10. PerseaNigra

PerseaNigra Fanka BB :)

Gdybym miała tak zwyczajnie wróżyć z fusów to obstawiam, że masz zwykłą miesiączkę a to, że wydaje Ci się "inna" nie ma nic do rzeczy. No ale taki mój strzał. Daj znać jak zrobisz badania krwi :) Powodzenia.

11. reklama
  12. Sylvie88

Sylvie88 Zaciekawiona BB

Pewnie masz rację , chociaż mam uczucie jakbym chciała miec okres a cos go blokuje zamiast tego mam troche brunetnej wydzieliny raz tylko była czerwona, jest tyle tego ze kot napłakał panikuje bo mialam bardzo obfite miesiączki

13. Jugosława

Równie dobrze mógł to być cykl bezowulacyjny, który raz na jakiś czas ma prawo się przytrafić. Wtedy opóźnienie miesiączki, plamienia itd. są często spotykane. Nie ma co gdybać :)

Poleć forum