reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogłam zajść w ciążę? Proszę pomóżcie.

reklama
@Bibi89 myslę,że komentarz jest zbędny. Jeżeli dziewczyna ma nerwice to jestem w stanie zrozumiec jej obawy.
@Coco_Jumbo_23 nie, nie jesteś w ciąży. Możesz spać spokojnie, w ten sposób nie da się zajść w ciążę.
Ta fajnie, tylko podejrzanie brzmi to dokładnie tak samo jak tysiąc pięćset sto dziewięćset dotychczasowych komentarzy trolli.
 
Dlaczego przez majtki nie, a przez skórę tak? Pierwsze słyszę o tym żeby plemniki przenikały przez skórę. Nie dotknął skóry. On był nagi, a ja ubrana.
Żeby była ciaza to wiesz ze wytrysk musi przejść drogę przez Twoja macicę? Czy nie jesteś tego świadoma?
Nie ma szans żebyś zaszła w ciążę przez ubrania.
 
@jasani dziękuję za Twoją wypowiedź

@Bibi89 możesz mnie uważać za trolla, Twoja sprawa. Kilka miesięcy temu przypaliłam mięso na patelni, potem miałam taką fazę, że wracałam pięć-sześć razy do domu i sprawdzałam, czy na pewno w kuchni są wyłączone wszystkie palniki. Nerwica lękowa to naprawdę paskudna sprawa.
Po rekonwalescencji chcę wrócić do pracy, bo niestety siedzenie w domu po całych dniach mi nie pomaga i wzmaga ataki paniki.
 
Żeby była ciaza to wiesz ze wytrysk musi przejść drogę przez Twoja macicę? Czy nie jesteś tego świadoma?
Nie ma szans żebyś zaszła w ciążę przez ubrania.

Z tyłu głowy mam racjonalne myślenie, ale w przypadku ataku paniki niestety racjonalność diabli biorą.@olusik22 sytuacja miała miejsce w zeszłym tygodniu jeszcze tydzień do miesiączki.
 
Z tyłu głowy mam racjonalne myślenie, ale w przypadku ataku paniki niestety racjonalność diabli biorą.@olusik22 sytuacja miała miejsce w zeszłym tygodniu jeszcze tydzień do miesiączki.
To może wybierz się do psychologa.. bo ja rozumiem nerwica lękowa ale to nie powód żeby sobie ubzdurac w jaki sposób się zachodzi w ciążę. Moja przyjaciółka ma nerwice lękowa do takiego stopnia że śpi przy zapalonej lampce, a jednak jak uprawia seks to też z zabezpieczeniami - prezerwatywa plus tabletki bo wie że ciąża się bierze stąd a nie poprzez ubrania...
 
reklama
Z tyłu głowy mam racjonalne myślenie, ale w przypadku ataku paniki niestety racjonalność diabli biorą.@olusik22 sytuacja miała miejsce w zeszłym tygodniu jeszcze tydzień do miesiączki.
Ale nad atakami paniki można zapanować. Atak paniki nie trwa tydzień. Trwa chwilę, a potem dochodzi do głosu ta racjonalna część. Więc skoro od tego stosunku juz trochę minęło, to racjonalna część powinna Ci wtłuc do głowy, że nie ma opcji ciązy od seksu oralnego w ubraniu.
 
Do góry