reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Dołączył(a)
3 Styczeń 2019
Postów
1
Mam 21 lat, mam wykryty PCOS. Ale testy owualcyjne wychodzą pozytywne robiłam wczoraj i wyszło ze mam niby najwyższy dzień płodności albo ze do 24 godzin ma dojść do owulacji test był z clear blu ten z buźkami i była uśmiechnięta nie migająca . We wtorek kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczeń ale nie doszedł we mnie na około minutę przed wytryskiem wyszedł. Dzisiaj tez się kochałam tym razem ta sama sytuacja około 30 sekund -1 min przed wyszedł ale potem po jakiejś minucie niewielka ilość spermy z pół ml włożył mi do środka potem użyliśmy wibratora dodam ze było dużo mojego śluzu przezroczysty rozciągliwy temperatura 36,6 i pół . Spermy było naprawdę nie wiele do tego z palca potem wibrator do tego użyliśmy żelu intymnego na bazie wody (podobno zabija plemniki ) a sperma weszła do środka z palca (nie głęboko ) nie wiem czy wibrator mógł ja wsunąć dalej i czy tez przeciwnie (mogły się wydostać ) po wyjęciu wibrator był suchy wiec raczej zostało w środku ta mała ilość .. nic tez ze mnie nie spływało jak to po stosunkach normalnych zakończonych wytryskiem w pochwie .. wyglądało na to ze ta niewielka ilość została w środku .. pomóżcie jakie są szanse ze zajdę w ciąże ? Dodam ze oboje mamy warunki żeby zostać rodicsmi wiec to nie problem
 
reklama
Rozwiązanie
no faktycznie nie bardzo wiadomo o co ci chodzi. z jednej strony pytasz pod kątem jakbyś chciała ewentualnej ciąży, a z drugiej opisujesz jakbyś się tego bała.
zawsze jest prawdopodobieństwo.
przed wtryskiem penis wydziela preejakulat który zawiera plemniki, a dwa że jeśli chcesz ciąży uniknąć, to nie bardzo rozumiem po co wkladacie wibrator z małą ilością spermy do środka??
jeśli starcie się o dziecko, to nie lepiej aby stosunek był do końca w środku?
a w 2 stronę - jeśli boisz się ciąży i wyjmujecie członka, to nie lepiej iść do lekarza i przyjmować pigułki? trochę jak zabawa w chowanego.. swoją drogą nie wiem na jakiej podstawie oceniła że te '0,5ml' spermy zostało w środku, wyjmujac wibrator który nagle jest suchy?
dla mnie to...
Hmm.. piszesz o szansie na ciaze, dobrych warunkach i braku problemow, czyli mozna wnioskowac - checi zajscia, a jednoczesnie wspolzyjesz tak, aby do tej ciazy nie doszlo. (?)

Kochajac sie bez zabezpieczenia zawsze istnieje mozliwosc zajscia w ciaze.
 
no faktycznie nie bardzo wiadomo o co ci chodzi. z jednej strony pytasz pod kątem jakbyś chciała ewentualnej ciąży, a z drugiej opisujesz jakbyś się tego bała.
zawsze jest prawdopodobieństwo.
przed wtryskiem penis wydziela preejakulat który zawiera plemniki, a dwa że jeśli chcesz ciąży uniknąć, to nie bardzo rozumiem po co wkladacie wibrator z małą ilością spermy do środka??
jeśli starcie się o dziecko, to nie lepiej aby stosunek był do końca w środku?
a w 2 stronę - jeśli boisz się ciąży i wyjmujecie członka, to nie lepiej iść do lekarza i przyjmować pigułki? trochę jak zabawa w chowanego.. swoją drogą nie wiem na jakiej podstawie oceniła że te '0,5ml' spermy zostało w środku, wyjmujac wibrator który nagle jest suchy?
dla mnie to niezbyt logiczne bo kobieta raczej po stosunku i zabawie z wibratorem nie jest w środku sucha a już nie na tyle aby 'wchlaniala' resztki spermy z tego wibratora/palca nie wiem... ;)
 
Rozwiązanie
Do góry