reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

czy mogło dojść do zapłodnienia?

Dołączył(a)
11 Sierpień 2020
Postów
9
Rozwiązania
0
otóż 11.07 był stosunek analny i to był pierwszy dzień cyklu a następny okres był 4.08 tak mi sie wydaje ze to okres bo był m.in bolesny co zawsze mam w pierwszym dniu @ i miał spore skrzepy trwał 5 dni (chyba ten opis nie pasuje do plamienia implantacyjnego).Czy ten @ z 4.08 jest wyznacznikiem tego ze nie zaszłam?bo jak na razie nie planuje jeszcze miec dzieci z góry dziękuję
 
reklama

Karolcia 25

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Sierpień 2020
Postów
55
Rozwiązania
0
Nie ma żadnej możliwości żeby doszło do zapłodnienia podczas stosunku analnego
 

Martex2003

Aktywna w BB
Dołączył(a)
13 Luty 2018
Postów
76
Rozwiązania
0
Jestem ciekawa ile masz lat że współżyjesz a nie wiesz jak może dojść do zapłodnienia.
 

Majaa87

Aktywna w BB
Dołączył(a)
12 Luty 2020
Postów
96
Rozwiązania
1
Uprawiając seks analny, nieważne w którym dniu cyklu, nie ma możliwości zajścia w ciążę. Aby mogło dojść do zapłodnienia sperma musi dostać się do dróg rodnych kobiety, których wejście stanowi pochwa. Odbyt jest końcem układu pokarmowego, przez który wydalamy niestrawione resztki. U kobiety (u mężczyzny z resztą też nie) nie istnieje połączenie pomiędzy układem płciowym i pokarmowym. W trakcie stosunku analnego sperma trafia do odbytnicy i nie ma możliwości przedostania się do macicy i jajowodów, ponieważ nie ma z nimi połączenia, jak wyżej napisałam.
Pamiętaj, że u kobiet miesiączki nie muszą być za każdym razem takie same. Raz bolesne, raz obfite, raz skąpe itd. Jeśli miesiączka występuje jest oznaką, że w ciążę nie zaszłaś i śluzówka macicy złuszcza się przygotowując się do kolejnego cyklu.
Pamiętaj żeby odbywając stosunek pochwowy zawsze się zabezpieczać (np. prezerwatywą). Jeśli kobiety mają krótkie cykle to nawet współżyjąc w trakcie okresu można zajść w ciążę. Sugeruję ci wizytę u ginekologa, który najlepiej dobierze formę antykoncepcji.
 
reklama

Martex2003

Aktywna w BB
Dołączył(a)
13 Luty 2018
Postów
76
Rozwiązania
0
Dobrze ze wytłumaczylas może się chociaż czegoś nauczy. Ale może niech dziewczyna lepiej Wstrzyma się z sexem obstawiam że ma z 13 lat i już próbuje anala ehh ta dzisiejsza młodzież tzn dzieci...
 

Podobne tematy

Do góry