reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Dołączył(a)
20 Wrzesień 2020
Postów
11
Cześć,

Kochałam się z chlopakiem 3 dni przed owulacja bez zabezpieczenia. Kiedyś miałam bardzo nieregularny okres ale dzięki tabletkom od ginekologa wyregulował mi się i według kalendarzyka miałam dni płodne. Od ponad roku staramy się o dziecko. Od kilku dniu mam dziwne bóle w podbrzuszu, może nie bóle a takie dziwne uczucie. Jestem osobą paląca a od kilku dni śmierdzą mi papierosy. Czy to mogą byc pierwsze objawy czy też sama sobie to wmawiam bo tak bardzo chciałabym zajść? Proszę o porady i odpowiedzi.
 
reklama
Do góry