reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogło dojść do zapłodnienia?

maybeboom

Aktywna w BB
Dołączył(a)
1 Sierpień 2021
Postów
84
Hej,
Przychodzę z takim pytaniem, i od razu zaznaczam- wiem że każdy stosunek (nawet z antykoncepcja może się skończyć ciążą, ale do rzeczy.
Uprawiałam seks z partnerem, za pierwszym razem było w prezerwatywie, u partnera doszło do wytrysku, po zdjęciu prezerwatywy, poszedł umyć członka, następnie po około godzinie ponownie doszło do zbliżenia, tym razem bez zabezpieczenia.
Były to moje dni płodne i tak się zastanawiam, czy jest duże prawdopodobieństwo, że jeżeli jakieś plemniki po niedomyciu się zachowały, to czy one w ogóle byłyby zdatne do ewentualnego zapłodnienia?
Za drugim razem do wytrysku nie doszło.
 
reklama
Hej,
Przychodzę z takim pytaniem, i od razu zaznaczam- wiem że każdy stosunek (nawet z antykoncepcja może się skończyć ciążą, ale do rzeczy.
Uprawiałam seks z partnerem, za pierwszym razem było w prezerwatywie, u partnera doszło do wytrysku, po zdjęciu prezerwatywy, poszedł umyć członka, następnie po około godzinie ponownie doszło do zbliżenia, tym razem bez zabezpieczenia.
Były to moje dni płodne i tak się zastanawiam, czy jest duże prawdopodobieństwo, że jeżeli jakieś plemniki po niedomyciu się zachowały, to czy one w ogóle byłyby zdatne do ewentualnego zapłodnienia?
Za drugim razem do wytrysku nie doszło.
Dni płodne były, stosunek bez zapiezpieczenia był, prawdopodobieństwo jest zawsze :)
 
Plemniki po umyciu członka nie przetrwały, także nie mogły Cię zapłodnić. No a resztę co do antykoncepcji, dni płodnych itd wiesz, więc wyciągnij sobie wniosek.
 
Plemniki po umyciu członka nie przetrwały, także nie mogły Cię zapłodnić. No a resztę co do antykoncepcji, dni płodnych itd wiesz, więc wyciągnij sobie wniosek.
Ok, wolałam dopytać, bo w internetsch naczytałam się, że jeśli nie został dokładnie umyty, to możliwe, że zostały tam jakieś plemniki, zdatne do zapłodnienia
 
Ok, wolałam dopytać, bo w internetsch naczytałam się, że jeśli nie został dokładnie umyty, to możliwe, że zostały tam jakieś plemniki, zdatne do zapłodnienia
Plemniki w niesprzyjającym środowisku nie mają szans przetrwać, natomiast drugi stosunek był bez zabezpieczenia, w dodatku pod czas dni płodnych, także wiadomo jakie mogą być tego skutki.
 
Co z tego, że umył penisa jak podczas ponownego stosunku nie miał prezerwatywy[emoji87]
Na pewno większe szanse są na zajście w ciążę ze stosunku bez zabezpieczenia nawet jeśli nie doszło do wytrysku niż na to, że był na penisie nieustraszony kąpielą plemnik [emoji2272]
 
reklama
"niedomyte" plemniki godzinę po stosunku nie są zdolne do zapłodnienia. Poczytaj o żywotności plemników w niesprzyjających warunkach. Co innego to możliwość ciąży z drugiego stosunku bez zabezpieczenia.
Swoją drogą jestem ciekawa gdzie wyczytałaś, że źle umyty po wytrysku penis może skutkować ciąża.
 
Do góry