reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mogło dojść do zapłodnienia?

Ten ryzykowny stosunek był na końcówce stycznia, rozumiem, że już na spokojnie jest sens zrobić test i będzie wiarygodny po takim czasie?

Pytanie czym dla kogo jest końcówka stycznia. Dodaj sobie do tego dnia 7 dni (maxymalna rzadka, ale jednak żywotność plemników) i 14 na czas implantacji (do chodzi do niej w przeciągu 6-12 dni od owulacji + 48h na odpowiedni poziom hcg). Generalnie w przeciągu 21 dni od ryzykownego stosunku ma się 100% pewności czy jest czy nie jest się w ciąży
 
reklama
Pytanie czym dla kogo jest końcówka stycznia. Dodaj sobie do tego dnia 7 dni (maxymalna rzadka, ale jednak żywotność plemników) i 14 na czas implantacji (do chodzi do niej w przeciągu 6-12 dni od owulacji + 48h na odpowiedni poziom hcg). Generalnie w przeciągu 21 dni od ryzykownego stosunku ma się 100% pewności czy jest czy nie jest się w ciąży
29 stycznia, wiec wnioskuje aby jeszcze chwile zaczekać :(
 
29 stycznia, wiec wnioskuje aby jeszcze chwile zaczekać :(

No większość plemników żyje 2-3 dni więc myślę, że mniej więcej wtorek-środa badanie krwi powinno być wiążące.
Ale różnie to bywa, mojego męża plemniki spokojnie sobie 7 dni poczekały, ale my staraliśmy się o dziecko ;)
 
No większość plemników żyje 2-3 dni więc myślę, że mniej więcej wtorek-środa badanie krwi powinno być wiążące.
Ale różnie to bywa, mojego męża plemniki spokojnie sobie 7 dni poczekały, ale my staraliśmy się o dziecko ;)
Dziekuje, w takim razie poczekam :) a może umiesz mi wytłumaczyć jak wyglada to plamienie implantacyjne? Bo w internecie za dużo nie jest opisane, zastanawiam się czy to tylko krew, czy ze śluzem może być, czy tylko może być brązowe itp. Byłabym wdzięczna, aby chociażby na przyszłość wiedzieć :)
 
Do góry