reklama

Czy moja dziewczyna może być w ciąży?

Od
1 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
Wiec w skrócie: jestem z moją dziewczyną w związku na odległość i spotkaliśmy się 14 lutego na tydzień. I oczywiście kochaliśmy się kilka razy przez ten tydzien i teraz się zastanawiam czy moja dziewczyna może być w ciąży?

Ogólnie używaliśmy prezerwatyw, był to stosunek przerywany (dolna część ciała mojej dziewczyny nie miała żadnego kontaktu z spermą) ewentualnie mogła z preejakulatem ale to tez w nie wielkim stopniu. Były to dni nie płodne i miesiączka miała się jej zacząć za 5 dni a zaczęła się nawet szybciej o dwa dni, no i tez to zrobiliśmy podczas miesiączki ale podobno podczas miesiączki jest jeszcze mniejsza szansa.

Jak już znowu się rozstaliśmy to moja dziewczyna po dniu lub dwóch zaczęła narzekać na mdłości i ból w podbrzuszu i ostatnio powiedziała ze nawet jej się wymiotować zachciało (ale to już 2 tygodnie od naszego pierwszego stosunku). Ogólnie mnie te mdłości bardzo zaniepokoiły ale mdłości i chęć wymiotowania miała już wcześniej nawet przed naszym pierwszym razem ale podobno tamte mdłości były inne. Ostatnio tez mówiła ze jej się zwiększył apetyt no i ma bardzo często ból głowy.

Głównie zacząłem się martwic o te mdłości, apetyty, ból brzucha, ból głowy, no i tez jej miesiączka była inna niż zazwyczaj. Normalnie miała miesiączki bardzo bolące a podczas tego tygodnia jej miesiączka trwała około 3 dni, bylo mało krwawienia no i ból brzucha tez prawie nie było po za jednym razem gdzie bardzo bardzo mocno zaczą ją bolec ale to tez przeszło po 20-30minutach.

Z tego co czytałem to prawdopodobieństwo zapłodnienia jest znikome, ale i tak się martwię szczególnie gdy moja dziewczyna nie chce wcale ze mną na ten temat rozmawiac. Przez ostatni tydzień często mi wysłała coś co nawiązuje to ciąży ale jak zaczynam się pytać o ciąże to nie chce mi nic mówić i zawsze odpowiada albo „nic”, „nie masz o co się martwic” lub „nie wazne”.

Chciałbym wiedzieć czy ona może być w ciąży, bo trochę boje się i bardzo się stresuje o to. Jeszcze z tego co czytałem to podobno kobiety które bardzo się boją ciąży przez strach mogą mieć mdłości itp. w sensie podobne obiawy do ciąży ale nie wiem. Raz rozpłakała mi się przez to ze strasznie bała sie o prezerwatywy i mimo to ze powiedziałem ze nie musimy tego robić i żebyśmy przerwali to i tak znowu chciała to na drugi dzień zrobić.

Już nie wiem czy to może być strach, ciąża czy coś jeszcze innego a sam się boje i nie mam z kim o tym rozmawiac wiec pisze tu.

reklama

IwonaPs.

Aktywna w BB
Od
10 Wrzesień 2018
Odpowiedzi
0
Raczej bardzo mało prawdopodobne, że Twoja dziewczyna jest w ciąży zresztą objawy ciążowe nie pojawiają się tak szybko. Po 2 dniach nie zdążyło nawet dojść do zapłodnienia. Myślę, że sobie to wymyśla bo boi się ciąży i dlatego ma objawy albo ma za mało jakiegoś hormonu albo zespół napięcia przedmiesiączkowego. Po 14 dniach od stosunku można już zrobić test ciążowy. Nie wiem czy wizyta u ginekologa coś jej pomoże bo nawet jeśli dostanie jakieś tabletki to pewnie i tak się będzie bała czy nie zaszła.

Od
16 Sierpień 2018
Odpowiedzi
0
Zdecydowanie sobie to wymyśliła tak uważam, prawdopodobieństwo jest prawie żadne. Często młode dziewczyny chcą takim zachowaniem zwrócić większa uwagę na siebie, żebyś się przejął, interesował, denerwował. Nie przejmuj się na prawde. Jak są wątpliwości niech zrobi badanie krwi na beta HCG i będzie wszystko jasne ;)

Od
1 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Jeśli dziewczyna jest młoda to może trochę emocjonalnie niestabilna być. PMS jej szaleje, plus związek na odległość swoje robi i dziewczyna podświadomie może sprawdzać jakbyś zareagował na przyszłą wieść o byciu tatusiem. W związkach na odległość bardzo łatwo o zazdrość, szczególnie w nowych związkach i u młodych osób.
Nie nakręcaj się i nie stresuj, bo dojdzie do tego że każdy wyjazd do niej będzie u Ciebie się stresem kończył przez seks i prędzej się rozejdziecie bo któreś sfiksiuje całkiem na punkcie ciąży i dziecka.
Aczkolwiek warto by było pogadać jednak szczerze i obgadać temat ewentualnej nieplanowanej ciąży.

Od
1 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
Tez pomyślałem o tym ze może chcieć sprawdzić moją reakcje lub sprawić żebym trochę bardziej się o nią martwił dla tego ze po naszym rozdzieleniu na drugi dzień powiedziała ze ma odczucia jakby nie była dla mnie taka ważna jak ja dla niej itp. No i tez pół tygodnia temu wysłała mi zdjęcie z pozytywnym testem ale potem powiedziała ze to zart i tylko chciała sprawdzić moją reakcje. Dzisiaj jak rozmawialiśmy to pytała się mnie o naszą przyszłość, co byśmy zrobili, jak to by wyglądało itp.

Mi się wydaje ze to może być głównie przez strach, dzisiaj rozmawialismy i udało nam się więcej o tym wszystkim porozmawiać. Powiedziałem ze chciałbym żeby zrobiła test ciążowy po to żebyśmy mogli albo potwierdzić lub wykluczyć ciąże, ale ona powiedziała ze nie zrobi testu bo się boi i woli poczekać na miesiączkę, jeśli ona będzie się spóźniać to dopiero w tedy zrobi test. Do miesiączki jeszcze około 17 dni wiec ja wolałbym żeby zrobiła ten test wcześniej ale nie chce wywierać na niej presji a tym bardziej nie chce jej zmuszać do czegoś wiec poczekamy. Moja dziewczyna jest bardzo wrażliwa i emocjonalna wiec myśle ze serio to może być przez ten strach, nawet dzisiaj powiedziała ze może my serio za bardzo się nakręciliśmy itp. Ale znowu zmartwiło mnie to ze powiedziała ze strasznie zle się poczuła po zapaleniu papierosa, a moja mama gdy była w ciąży z moją siostrą to po papierosie bardzo zle się czuła i rzuciła palenie.

Wiec znowu zaczynam się martwic i bać, Już za bardzo nie wiem co mam myśleć. Ehh

Od
1 Styczeń 2019
Odpowiedzi
0
Tez pomyślałem o tym ze może chcieć sprawdzić moją reakcje lub sprawić żebym trochę bardziej się o nią martwił dla tego ze po naszym rozdzieleniu na drugi dzień powiedziała ze ma odczucia jakby nie była dla mnie taka ważna jak ja dla niej itp. No i tez pół tygodnia temu wysłała mi zdjęcie z pozytywnym testem ale potem powiedziała ze to zart i tylko chciała sprawdzić moją reakcje. Dzisiaj jak rozmawialiśmy to pytała się mnie o naszą przyszłość, co byśmy zrobili, jak to by wyglądało itp.

Mi się wydaje ze to może być głównie przez strach, dzisiaj rozmawialismy i udało nam się więcej o tym wszystkim porozmawiać. Powiedziałem ze chciałbym żeby zrobiła test ciążowy po to żebyśmy mogli albo potwierdzić lub wykluczyć ciąże, ale ona powiedziała ze nie zrobi testu bo się boi i woli poczekać na miesiączkę, jeśli ona będzie się spóźniać to dopiero w tedy zrobi test. Do miesiączki jeszcze około 17 dni wiec ja wolałbym żeby zrobiła ten test wcześniej ale nie chce wywierać na niej presji a tym bardziej nie chce jej zmuszać do czegoś wiec poczekamy. Moja dziewczyna jest bardzo wrażliwa i emocjonalna wiec myśle ze serio to może być przez ten strach, nawet dzisiaj powiedziała ze może my serio za bardzo się nakręciliśmy itp. Ale znowu zmartwiło mnie to ze powiedziała ze strasznie zle się poczuła po zapaleniu papierosa, a moja mama gdy była w ciąży z moją siostrą to po papierosie bardzo zle się czuła i rzuciła palenie.

Wiec znowu zaczynam się martwic i bać, Już za bardzo nie wiem co mam myśleć. Ehh
Nawet jeśli doszło do seksu to zapłodnienie i zagnieżdżenie zarodka (czyt. wczesnego płodu) trwa nawet 14 dni. Jeśli do okresu ma około 17 dni to może mieć dni płodne, owulację dopiero i stąd złe samopoczucie może się brać. Za bardzo się nakręcacie, wpadniecie w błędne koło strachu. Namów dziewczynę na pójście do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne. Tabletki plus prezerwatywy będą w waszym wypadku jeszcze lepszym wyjściem bo szansa na ciąże zmaleje jeszcze bardziej.
A żart z testem ciążowym był durnym zagraniem. Żadna dziewczyna nie powinna w taki sposób żartować napędzając swojemu facetowi stracha.

Rocielle

Zaangażowana w BB
Od
1 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Jezeli uprawialiscie seks tuz przed i w trakcie miesiaczki to dzieci z tego nie bedzie. Jezeli zalozymy ze okres to nie byl tylko plamienie owulacyjne i doszloby do zaplodnienia ( co przy uzywaniu prezerwatyw bardzo watpliwe) to nie ma takich cudow by dwa dni po zaplodnieniu miala objawy ciazowe. Objawy ciazowe moga sie zaczac dopiero zarodek sie zagniezdzi a poziom hormonu beta hcg zacznie rosnac. Jak dla mnie dziewczyna nie tylo sobie cos wkreca co tobie. Wyglada to tak jakby cie chciala sprawdzic czy moze na ciebie liczyc w kazdej sytuacji. Wysylanie facetowi zdjec z pozytywnym testem jako zartem jest co najmniej niedojrzale. Ale nie mam zamiaru jej oceniac, nie znam jej a ona widocznie chce w taki pokretny sposob zwrocic na siebie swoja uwage.

Od
1 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
Objawy pojawiły się około 1 do 2 dni od naszego rozstania a spędzaliśmy czas przez tydzień. Pierwszy raz zrobiliśmy to 15 lutego i tak do 20 lutego jeszcze to kilka razy zrobiliśmy, mieliśmy kilka problemów przez stres wiec tak naprawdę do penetracji doszło tylko 15, 19 i 20 lutego (15 było to naprawdę krótko i przerwaliśmy a 19 i 20 lutego było podczas miesiączki). Miesiączkę miała dostać 19 lutego ale dostała ją 17 lutego i była ona inna niż zazwyczaj (była dużo łagodniejsza, mniejszy ból brzucha po za jednym razem gdzie ją naprawdę bardzo mocno zaczą boleć, no i mniej krwi). A objawy pojawiły się 2 dni od naszego rozstania czyli gdzieś koło 22 lutego, wiec około tydzień od naszego pierwszego razu. Ogólnie był to nasz pierwszy raz razem i pierwszy pierwszy raz, używaliśmy prezerwatyw, zawsze był to stosunek przerywany, nigdy nie skończyłem w niej tylko kończyliśmy w taki sposób żeby sperma nie była blisko jej części ciała (raz chyba umazała się trochę i miała ją na udzie). Objawy które za obserwowaliśmy to
- Mdłości i ból podbrzusza.
- Zmęczenie.
- Częsta potrzeba pójścia siku.
- Częsty ból głowy.
- Zmiana apetytu.
- zle się czuje po papierosie, i alkohol sprawia ze czuje się tak dziwnie.

Zauważyłem ze trochę zle to napisałem w pierwszym poście i doprowadziłem do nieporozumienia. Z góry przepraszam

Rocielle

Zaangażowana w BB
Od
1 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Nawet tydzien czasu od zaplodnienia to za malo by pojawily sie objawy. Z tego co piszesz jak sie zabezpieczaliscie to szanse sa naprawde bliskie zeru... Jezeli macie to oboje tak przezywac to najlepiej wykonac test i tyle. Bedziecie przynajmniej spac spokojnie.

reklama

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test