reklama

Czy moja dziewczyna może być w ciąży?

reklama
Od
1 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
W sumie pewności w 100% nigdy nie mogę mieć bo jest to związek na odległość. Myślałem o tym przez to ze przed naszym stosunkiem ona już miała mdłości i mówiła ze chciało się jej wymiotować, a ja powiedziałem ze „nie wiem czym to może być spowodowane bo w ciąży nie jest chyba ze o czymś nie wiem”. To ona się obraziła na mnie ze mówię takie rzeczy, a na drugi dzień była jakaś taka super mega miła i wszystko było cudownie.

No i tez w tedy by miał sens ten okres bo mógłbo by to być plamienie impantacyjne ale tez pewności nie mogę mieć ze nie doszło do zapłodnienia podczas naszego pierwszego stosunku mimo to ze szansa była bliska zeru.

Eehh, teraz już nawet nie wiem co mam myśleć a nie chce jej podejrzewać o zdradę czy coś. A przed naszym związek tez to nie mogło być bo już jesteśmy prawie 7 miesięcy razem.

Rocielle

Zaangażowana w BB
Od
1 Listopad 2018
Odpowiedzi
0
Przed ani tuz po plamieniu implantacyjnym mdlosci nie wystepuja. Pojawiaja sie dopiero 6-7 tygodnia ciazy, niektore kobiety zaczynaja miec mdlosci juz w 5 tygodniu ale nie sa wiekszoscia. Ja naprawde radze ci wyluzowac. W tym momencie wkrecasz sobie ciaze dziewczyny, zdrade a za chwile bog wie co jeszcze. Ja naprawde nie rozumiem dlaczego nie przekonasz jej do wykonania testu.

Od
1 Marzec 2019
Odpowiedzi
0
Znaczy zdrady sobie nie wkręcam bo mimo wszystko ufamy sobie i nie mam aż takich powodów żeby sugerować ze mnie zdradza. A co do ciąży to nie wiem, z jednej strony myśle o tym ze to nie może być ciąża ale z drugiej strony nie jestem w 100% pewien, chciałbym żeby zrobiła ten test i już kilka razy o tym jej mówiłem ale ona mówiła ze się boi wyniku i woli poczekać do miesiączki i zobaczyć czy będzie się spóźniać. No a ja nie mogę a tym bardziej nie chce zmuszać jej do czegos i wywierać na niej jeszcze większej presji.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku