reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy moja narzeczona jest w ciazy ?

Dołączył(a)
11 Wrzesień 2015
Postów
1
Dzien dobry ,potrzebuje pomocy specjalisty bo sprawa jest trudna i potrzeba szybkiej pomocy. Moja narzeczona przebywa za granica od 1,5 miesiaca i okres jej sie spudznia 4tydzien zawsze miala problemy z okresem ,szczegolnosci gdy wyjedzala za granice . Nie ma zadnych objaw ciazy; mdlosci,zawrotow glowy,sennosci, duzego apetytu,obolalych piersi,zmian nastroju,zmeczenia,nudnosci,.jedyne co ja martwi to ze ma troszke wiekszy brzuszek i twardy ,jesli bylaby w ciazy to w 7 tyg, martwie sie o nia i nie wiem co robic bo niestety ja tez przebywa bardzo daleko i moj powrot do niej nie jest taki prosty proprosze o pomoc .
 
reklama
A kto Ci tu z opisu wywróży, czy narzeczona jest w ciąży czy nie???
Jasnowidztwa tu nie uprawiamy...

Jeśli narzeczona ma wątpliwości, to niech biegiem test robi, a nie traci czas na czekanie na odpowiedzi z forum...
 
dziecinada... jak jej się okres spóźnia niech idzie do lekarza(ginekologa). lepiej czekać, pisać na forach bez specjalistów i samemu szukać informacji. jak juz jakas choroba będzie pasować to czekać aż samo przejdzie albo wziazc aspirynę. przecież aspiryna jest lekarstwem na wszystko prawda?! :D
 
reklama
reklama
Do góry