reklama

Czy mowicie innym o ciąży?

Najlepsze odpowiedzi
0
Hej, zastanawiam się kiedy powiedziałyście bliskim, znajomym czy w pracy o ciąży? Czy moze czekacie na jakiś odpowiedni moment? :)

reklama

wisna

Fanka BB :)
Najlepsze odpowiedzi
2
Ja nie mówiłam. Niestety w dwóch ostatnich ciążach musiał iść na zwolnienie lekarskie. Sprawa się rypła - niestety informacja o mojej ciąży bardzo szybko poszła w miasto, a mi było bardzo przykro.

AAllkkaa

Początkująca w BB
Najlepsze odpowiedzi
0
Hej, ja jestem mama czerwcowa 2018 i mowilam koniec listopada/poczatek grudnia najblizszej rodzinie, reszcie w okolicy swiat, ale kazdy robi jak uwaza, polowa mojej rodziny mowila zaraz po zrobieniu testu:biggrin2: powodzenia i szczesliwego rozwiazania:)

ONAONAONA

Najlepsze odpowiedzi
2
ja w pracy.ze.wzgledu na pracę w ok 7tyg ale tylko szefowej (niby) hehe ale wszyscy siedzieli cicho a za parę tyg . rodzinie i najbliższym znajomym
sprawa indywidualna .bardzo

Kaamilaaa

Najlepsze odpowiedzi
1
Hej, zastanawiam się kiedy powiedziałyście bliskim, znajomym czy w pracy o ciąży? Czy moze czekacie na jakiś odpowiedni moment? :)
Ja powiedzialam siostrze, a tz rodzinie mamy zamiar powiedzieć w grudniu w swieta to bedzie okolo 16tc mieszkamy daleko od siebie i dopiero wtedy sie zobaczymy wiec jedyna okazja

Paulina97

Najlepsze odpowiedzi
0
Rodzina mojego chłopaka już wie oni sa ucieszeni, z moja rodzina bedzie inaczej zamierzam w środę powiedzieć rodzica dalej moj tata na pewno szybko wygadaa w ten sam dzien po pracy szefowi

reklama
Najlepsze odpowiedzi
0
Ja w zasadzie rodzinie powiedziałam o mojej ciąży od razu po tym, jak byłam jej pewna.
A co do całej reszty - praca, otoczenie, to dopiero wtedy, kiedy była potrzeba albo było naprawdę widać.

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku