reklama

Czy możecie pomóc.

Temat na forum 'Możesz pomóc...zobacz' rozpoczęty przez bakaj79, 2 Marzec 2012.

 1. bakaj79

  bakaj79 Zaciekawiona BB

  Zwracam sie do was o pomoc dla mojego najmłodszego synka Mateuszka ma 18 mies.Potrzebuję dla niego ubranek ,po starszych dzieciach już nic nie mam bo wszystko pooddawałam potrzebującym.Proszę mnie nie oceniać i nie pisać po co mi trójka dzieci .Jak ktoś nie chce pomóc to niech tu nie pisze. Nie jestem oszustką,
  a dokumenty zostały przesłane.
  Mam na imie Basia mam 32 lata z zawodu jestem technik ekonomista mam męża który choruję od dziecka po wypadku otrzymuje rentę socj i zasiłek pielęg.Mam trójkę wspaniałych dzieci .Madzia ma 11 lat jest zdrowa,Paweł od 4 mieś choruje na padaczkę lekooporną astmę,miał też refluks dróg moczowych obecnie jest po dwóch zabiegach ,jest pod stałą kontrolą por neurologicznej pulmunologicznej nefrologicznej i urologicznej, 20 kwietnia skończy 7 lat jesteśmy w trakcie załatwiania naucania indywidualnego ze względu niepełnosprawności ruchowej,najmłodszy ma 18 mieś jest po kontrolą por pulmunologicznej z powodu nawracających zapaleń oskrzeli przyjmuje na stale leki i mleko dla alergików Bebilon Pepti2 teraz płacę za nie 100% więc trochę kosztuje,najgorsze jest to że lekarze podejrzewają u niego też padaczkę jesteśmy w trakcie diagnozy czekamy na EEG ale lekarze nie mają złudzeń na 99% jest chory musimy jak najszybciej zacząć jego leczenie.Dlatego że moje dzieci chorują często musimy dojeżdżać do Poznania do por ok 40 km nie mogę kupić synkowi ubranek a z wszystkiego wyrasta.Nie mogę iśc do pracy bo muszę być z dziećmi Pobieram świadczenie pielęgnacyjne plus zasiłki.Paweł bardzo często opuszcza przeczkole ze względu na częste ataki pobiera tera Keprre 500 mg.Nie proszę o wiele może ktoś ma niepotrzebne ubranka które mam się przydadzą ,dla starszych dzieci mam bo dostaję od mojej bratowej.Jeszcze nie tak dawno sama pomagałam i nie sądziłam że będę sama prosić o pomoc.
   
 2. Bestyja :P

  Bestyja :P Administrator Członek załogi

  Redakcja portalu otrzymała stosowne dokumenty.
   
 3. reklama
 4. asiacur

  asiacur Mama Filipa

  Bakaj, a czemu za bebilon pepti płacisz 100%?
   
 5. bakaj79

  bakaj79 Zaciekawiona BB

  Zaświadczenie od specjalisty miałam na pół roku ,wizytę mamy dopiero 23 kwietnia a lekarz rodzinny przez to zamieszanie z ustawą refundacyjną nie chce mi wypisać recepty
   
 6. asiacur

  asiacur Mama Filipa

  A to ciule ci lekarze... Mógłby ci wypisać a zaświadczenie doniesiesz. Ech, szkoda gadać. Ja niestety nie mam ubranek na 1,5 roczniaka, bo wszystkie się rozeszły. Trzymam kciuki za Was :)
   
 7. onesmile

  onesmile Świat według Pafffcia

  Co jest Wam najbardziej potrzebne (body, bluzki, spodnie, kurtka?) Na jaki rozmiar rzeczy? Jakiego rozmiaru buty? Odpowiedz napisz na priva.
   
 8. emmi13

  emmi13 Zaciekawiona BB

  Pani Basiu, czy synek ma subkonto w jakiejś fundacji? Jeśli nie, może warto założyć? Będzie Wam w ten sposób łatwiej zbierać pieniążki na leczenie, a także na dojazdy do lekarzy. Jeśli będzie potrzebna pomoc, proszę napisać.
  Widzę, że jest Pani z Dusznik koło Poznania- jeśli to te same Duszniki, o których myślę to mieszkacie niedaleko ode mnie :-)
   
 9. firanka

  firanka Fanka BB :)

  bakaj79 czy Twój syn dostaje z leków wziewnych flixotide? Ventolin? Jeśli tak to mogę się tym z Tobą podzielić,bo mam kilka opakowań nie otwartych,a te leki poszły teraz w górę,więc chociaż z tym Ci pomogę.
   
 10. reklama
 11. Uleńka_79

  Uleńka_79 Listopadowa Mamusia

  Ja postaram się jakoś wspomóc, proszę o podanie adresu na pw :tak:
   
 12. julia0903

  julia0903 Moderator

  bardzo chetnie bym pomogla ale mam dziewczynke...popytam po znajomych:)
   

Poleć forum