reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwa ciąża?

Dołączył(a)
21 Styczeń 2019
Postów
3
Witam.
Mam prośbę o poradę dla Nas, gdyż ja i moja partnerka seksualna żyjemy w pewnym stresie. Otóż 20.01.2019 kochaliśmy się wraz z moją partnerką bez zabezpieczenia jak zresztą zawsze to robimy. Moja partnerka przyjmuje lek antykoncepcyjny Microgynon 21. Ma regularny cykl 28 dni. Lek przyjmuje się 21 dni i robi się 7 dni przerwy na okres. Ostatnią tabletkę wzieła w niedzielę(13.01.2019). Okres dostała 17.01.2019(czwartek), a w niedzielę (20.01.2019) tj ostatni dzień przerwy w stosowaniu leku i prawdopodobnie ostatni dzień okresu bo skończył jej się poprzedniego dnia wieczorem lub w nocy kochaliśmy się i z tych emocji miedzy nami zapomnieliśmy się i skończyłem w niej. Dziś 21.01.2019 zgodnie z harmonogramem przyjmowania leku wzieła tabletkę. Nasze pytanie brzmi jakie są szanse, że doszło do zapłodnienia i czy w ogóle są?
 
reklama
Rozwiązanie
Dziękujemy Wam bardzo za tak liczne informacje. Jesteśmy już o stokroć spokojniejsi. Jeszcze raz dziękujemy. Widocznie ten ginekolog to jakiś konował za przeproszeniem. Pozdrawiamy.
W ulotce jest jakoś mało informacji na ten temat. Bynajmniej dla mnie i dla mojej partnerki. Dziś była u ginekologa i ten lekarz powiedział, że może być a może nie być. Nie określił szans - nie potrafił. Na moje logiczne rozumowanie wszystko powinno być w porządku, bo harmonogram przyjmowania leku został utrzymany. Lecz mamy wątpliwości. Dlatego pytam. Może znajdzie się bardziej kompetentna i znająca ten lek osoba niż ten lekarz, która udzieli nam informacji, bo on zbytni nie potrafił
 
Jasani dobrze prawi. Partnerka permamentnie powinna byc zabezpieczona przed zajsciem w ciaze ze wzgledu na poziom hormonow utrzymujacy sie w jej organizmie. Chyba ze tak jak pisza na ulotkach jest jakis maly odsetek mozliwosci zajscia w ciaze nawet przy prawidlowym przyjmowaniu tabletek. Ale jak na moj chlopski rozum male szansem wiec relax. Na moje szans na ciaze nie ma, ale nie jestem ekspertem
 
W ulotce jest jakoś mało informacji na ten temat. Bynajmniej dla mnie i dla mojej partnerki. Dziś była u ginekologa i ten lekarz powiedział, że może być a może nie być. Nie określił szans - nie potrafił. Na moje logiczne rozumowanie wszystko powinno być w porządku, bo harmonogram przyjmowania leku został utrzymany. Lecz mamy wątpliwości. Dlatego pytam. Może znajdzie się bardziej kompetentna i znająca ten lek osoba niż ten lekarz, która udzieli nam informacji, bo on zbytni nie potrafił
Microgynon brałam 5 lat w ciążę nie zaszłam więc tłumaczyć nie muszę [emoji16], jesteśmy chronione cały cykl również w przerwie ,jeśli tabletki były brane tak jak powinny luz nie stresujcie się już [emoji6]
 
reklama
W ulotce jest jakoś mało informacji na ten temat. Bynajmniej dla mnie i dla mojej partnerki. Dziś była u ginekologa i ten lekarz powiedział, że może być a może nie być. Nie określił szans - nie potrafił. Na moje logiczne rozumowanie wszystko powinno być w porządku, bo harmonogram przyjmowania leku został utrzymany. Lecz mamy wątpliwości. Dlatego pytam. Może znajdzie się bardziej kompetentna i znająca ten lek osoba niż ten lekarz, która udzieli nam informacji, bo on zbytni nie potrafił
bardziej kompetentna osoba niż lekarz? Na pewno na forum :)
 
Dziękujemy Wam bardzo za tak liczne informacje. Jesteśmy już o stokroć spokojniejsi. Jeszcze raz dziękujemy. Widocznie ten ginekolog to jakiś konował za przeproszeniem. Pozdrawiamy.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry