reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mozliwa ciąża?

Dołączył(a)
18 Grudzień 2014
Postów
1
Witam. . W pierwszy dzien płodny kochałam sie z chłopakiem lecz nie doszło do wytrysku w pochwie. W piatek dostałam okres 3 dni wczesniej i był skapy niz zwykle, dodam ze w tym samym czasie chorowałam i brałam silny antybiotyk macromax dawka 500mg na dobe. Czy to mogło miec wpływ na okres? Prawidłowo okres powinnam dostac w poniedziałek, zrobiłam codziennie z rana 3 testy ciazowe wszystkie negatywne, wczoraj test z krwi wynik 0,100 i dzis byłam u ginekologa ktory mnie zbadał, zrobil usg i stwierdzil ze nie jestem w ciazy ze szyjka macicy ma wyglad typowo po okresie i ze moge miec problem z zajsciem w ciaze bo mam pcos. Od tygodnia zyje w ciaglym stresie, kazdy mi mowi ze nie jestem w ciazy, ze nie jest tak latwo zajsc, tymbardziej ze jeszcze nie doszło do wytrysku , ale ja sobie cos ubzdurałam i sie ciagle martwie. Czytałam w internecie ze to moga byc plamienia, ze moga pomylic wyniki w labolatorium, ze dziewczyna byla w ciazy a testy ani ginekolog tego nie potwierdzil. Juz nie wiem co mam myslec:( Prosze o wasze szczere odpowiedzi
 
reklama
wcześniejszy i skąpy okres u mnie zawsze był oznaką cyklu bezowulacyjnego a nie ciąży;-) Nie nakręcaj się - nie ma możliwości żebyś była w ciąży
 
Do góry