reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwa jest ciąża?

Dołączył(a)
21 Listopad 2020
Postów
2
Witam Was:) jestem tutaj nowa:) mam pytanie, zdaje sobie sprawę, że będzie strasznie ogólne 🙈 Okres opóźnił mi się 6 dni, czyli cykl trwał 36 dni gdzie zawsze trwa 29-30. Dostałam, ale jest 'skąpy' i mam praktycznie cały czas temperature ok. 37°. Staramy się z mężem o dzidziusia, jednak od kilku miesięcy się to nie udaje. Mam na uwadze dni płodne itd... Byłam przeziębiona 13.11do 17 .11 dlatego pomyślałam, że opóźnienie okresu jest przez infekcje. Okres pojawił się 18.11. Czy możliwe jest, że mogę być w ciąży, ale mimo to wystąpił mi z opóźnieniem okres i przez to mam cały czas cały podwyższona temp.? A testy wychodzą negatywne poprzez wczesną ciążę? Wiem, że to raczej graniczy z cudem, jednak dziwnie się czuje rano miałam mdłości podwyższona temp. większe piersi i pomyślałam, że może jednak powinnam wziąć to pod uwagę? Doradźcie mi coś proszę, bo może to ja już wymyślam niepotrzebnie🙈
 
reklama
Myśle, ze jeśli przyszła miesiączka to ciąży brak, większe i bardziej tkliwe piersi to jak najbardziej może być sprawa miesiączki. Dla pewności można zrobić badanie beta hcg i powtórzyć po 48h. Jeśli będzie prawidłowy przyrost to jest ciąża :). Trzymam kciuki
 
Do góry