reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwa jest ciąża?

Dołączył(a)
30 Listopad 2017
Postów
7
Hej. Biorę tabletki antykoncepcyjne vibin mini, 3 opakowanie. W drugim opakowaniu zapomniałam około dwóch tabletek, niestety nie miałam możliwości wziąć ich później więc nie wzięłam wcale(nie były to dwie tabletki pod rząd tylko w jakimś odstępie czasu). Druga tabletka którą pominęłam była pierwszą lub drugą tabletka z trzeciego tygodnia, dwa dni przed miałam niezabezpieczony stosunek i partner skończył we mnie. Około trzy dni po zapomnianej tabletce wystąpiło lekkie plamienie (brązowe). W niedzielę 19 listopada zaczęłam 7 dniowa przerwę i wystąpiło niewielkie krwawienie przez około 3-4 dni (naprawdę słabe). W poniedziałek czyli około 1.5 tyg po stosunku zaczął pobolewać mnie prawy jajnik, słabo się czuję, do tej pory szyjkę macicy miałam nisko i zamkniętą teraz jest wysoko nawet nie jestem w stanie jej dotknąć by zobaczyć czy jest otwarta czy zamknięta, jest bardzo miękka, rozpulchniona. Bardzo widoczne stały się żyły na piersiach, biegną do brodawek i są widoczne nawet na nich, wokół brodawek są sine obwódki, występuje dużo białego śluzu i od czasu do czasu pobolewaja jajniki. Chciałam zapytać czy pomimo wystąpienia krwawienia z odstawienia możliwa jest ciąża??
 
reklama
Rozwiązanie
1512481970-c4ceda3a875eca62-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
Chyba jednak nie
reklama
I co powiedział lekarz, jeśli można wiedzieć?
Jeśli bolą Cię nerki to możliwe, że to coś związanego z układem moczowym.
Mam torbiel na prawym jajniku. Zrobiła się podczas brania tabletek i ma już ponad 4 cm, prawdopodobnie tabletki są za słabe. Mam wizytę za dwa tygodnie jeśli torbiel się nie zmniejszy przepisze mi mocniejszą dawkę :(
 
Do góry