reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwa jest ciaża?

Dołączył(a)
21 Luty 2018
Postów
8
hej dziewczyny !
Z narzeczonym kochalismy sie (z wytryskiem) w 22, 24, 26,27 dniu cyklu..
moj cykl trwa 30-33 dni.. (mam nieregularne) , i 28 dnia dostslam okres. ( mozliwe ze przez zmiane klimatu bo bylam za granica w tym czasie) , miesiaczka byla wydaje mi ie jak zwykle.. tylko 1 raz w 4 dzien bolal mnie brzuch.. po miesiaczce kochaliśmy sie(z wytryskiem) w 5, 6 i 9 dzien cyklu.. dodam ze po 1 stosunku od tamtej pory bola mnie jajniki , raz jeden raz drugi, podbrzusze czuje jakby " dretwialo " , czasami bol kregoslupa..
niektorzy twierdza ze to na owulacje.. ale 1 raz tak odczuwam.. to juz trwa 5 dni. i nie wiem czy ja świruje bo bardzo chce miec dziecko.. czy mozliwa jest ciaża? bylam u gina 3 dni przed tym jak dostalam miesiaczke - wszytko ok. nie bylo usg , tylko zywkle badanie.
 
reklama
Jest seks to ciąża jest możliwa. Ale co do objawów to jak ktoś bardzo chce ciąży to wszystkie objawy będą się u niego pojawiać. Więc niestety musisz uzbroić się w cierpliwość i w odpowiednim momencie zrobić test. Ból jajników może być na owulację, ciążę, stres i wiele innych.
 
My z mężem starając sie o dziecko też kochalismy się w 8-9 dniu cyklu i jestem w ciąży po 14 dniach o współżycia zrobiłam test i wyszly już 2 kreski więc jak jesteś ciekawa możesz po 14 dniach zrobić test.Też bolały mnie jajniki od samego początku.Pozdrawiam i życzę powodzenia
 
Chcialabym :-)
wiem ze ktos kto bardzo chce dziecko ma wszytskie objawy.. ale to dziwne uczucie w podbrzuszu mam 1 raz.. jestesmy pare lat razem i teraz postanowilismy sie postarac o dzidzie.. wczesniej nigdy nie kochalismy sie " do konca " .. dlatego mam nadzieje ze sie uda ;-)
 
Kiedy był ostatni stosunek i ile dni do okresu?
Ostatni stosunek byl 20/02. wczesniej 17 i 18 /02. do okresu 21dni. ale w poprzednim miesiacu tak jak opisalam kochalismy sie w 22, 24, 26,27 dniu cyklu.. i nagle niespodziewanie przyszla miesiaczka..
dodam ze w dzien planowanej mieisaczki tego dnia w ktorym powinna byla przyjsc podbrzusze bolalo mnie tak ze myslalam ze za chwile dostane miesiaczki. ale nie.
 
Skoro w poprzednim miesiącu dostałaś miesiączkę to raczej ciąża wątpliwa chyba że to było plamienie implantacyjne , różni się ono tym że jest mniej obfite niż normalna miesiączka :) Polecam nie myśleć za dużo tylko działać dalej , nigdy nie wiadomo tak na prawdę kiedy będzie owulacja . U mnie akurat była jak w zegarku przy cyklu 28 dniowym była dokładnie w 14 dc , dlatego udało mi się zajść w ciąże za pierwszym podejściem. Możesz też zrobić test ciążowy za jakiś czas i po prostu sprawdzić co i jak
 
Ostatni stosunek byl 20/02. wczesniej 17 i 18 /02. do okresu 21dni. ale w poprzednim miesiacu tak jak opisalam kochalismy sie w 22, 24, 26,27 dniu cyklu.. i nagle niespodziewanie przyszla miesiaczka..
dodam ze w dzien planowanej mieisaczki tego dnia w ktorym powinna byla przyjsc podbrzusze bolalo mnie tak ze myslalam ze za chwile dostane miesiaczki. ale nie.
Jeżeli był okres to nie jesteś w ciąży. Przesunięcia w cyklu się zdarzają organizm kobiety to nie zegarek. Ale trzymam kciuki żeby tym razem się udało :) możesz też zakupić testy owulacjne, żeby wiedzieć kiedy rzeczywiście sie starać :)
 
reklama
Był seks, jest możliwość ciąży.
U mnie objawy nie różniły się niczym od tych, które występują przed okresem.
Jedynym unikatowym było to, że kotlet schabowy był dla mnie słodki :p.
Musisz po prostu poczekać tak mniej więcej do dnia spodziewanej miesiączki i zrobić test ciążowy, nie ma innej rady.
No i oczywiście nadal się starać:)
 
Do góry