reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe jest zajście w ciążę przed @

Dziewczyny brązowa wydzielina to ta implatacyjna? Bo chyba właśnie mam. Przestraszyłam się trochę
 
reklama
Dziewczyny brązowa wydzielina to ta implatacyjna? Bo chyba właśnie mam. Przestraszyłam się trochę
Ja miałam plamienie implantacyjne w zeszłym roku w lipcu w 11 dpo ale jasno różowa choć brązowa się też niby zdarza. Na 5 ciąż miałam tylko raz plamienie implantacyjne właśnie w zeszłym roku.
 
No jestem 6-7dpo sprawdzę jeszcze jak wrócę do domu co się dzieje bo nie mam jak sprawdzać co chwilę bo jestem w pracy.
 
No jestem 6-7dpo sprawdzę jeszcze jak wrócę do domu co się dzieje bo nie mam jak sprawdzać co chwilę bo jestem w pracy.
No to możliwe bo zagniezdzenie się odbywa między 6 a 12dpo jedna kobieta ma szybko zagniezdzenie a druga w górnej granicy dniowej. Mi no żaden test w poprzednim roku nie pokazał ciąże moje zdziwienie było takie że byłam w Pl na urlopie i coś mnie tknęło żeby iść do gin i poszłam pęcherzyk 25mm 9tc ale pusty dostałam do domu leki na wywołanie poronienia i oczyściłam się sama po przyjeździe do Niemiec.
 
Narazie ustało nie ma więcej. Będę obserwować. Ja się boję bo jedną miałam w 6 tygodniu obumarłą. Dlatego się stresuje nie chce powtórki.
 
Narazie ustało nie ma więcej. Będę obserwować. Ja się boję bo jedną miałam w 6 tygodniu obumarłą. Dlatego się stresuje nie chce powtórki.
Żadna kobieta nie chce powtórki i twój strach jest zrozumiały. Wiem że to cię nie pocieszy ale jak uda Ci się zajść w ciążę to strach będzie towarzyszył cała ciąże później jak dziecko będzie też będzie towarzyszył bo będziesz się martwić o swojego bobasa.
 
Szczerze liczę że to dziecko połączy mnie i partnera na nowo bo teraz się rozstaliśmy. Dlatego wiąże tak duże nadzieję z nim.
 
reklama
Szczerze liczę że to dziecko połączy mnie i partnera na nowo bo teraz się rozstaliśmy. Dlatego wiąże tak duże nadzieję z nim.
Aha ale nie wiem czy to jest dobry pomysł schodzić się bo dziecko. Ale to jest wasza decyzja. Trzymam kciuki aby ci się wszystko po układało tak jak chcesz [emoji4]
 
Do góry