reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Tego nie możesz przegapić!

Marzysz o własnej marce, o otworzeniu firmy? Wpadaj 8.03 o godz.10:30. Daria opowie, jak zacząć myśleć o produkcie? Jak stworzyła markę Clochee i jak udaje jej sie łączyć macierzyństwo z prowadzeniem firmy. Będzie czas na wasze pytania! Zapraszam serdecznie.

Jeśli masz sposoby na kolki i ból brzuszka maluszka, nie przegap konkursu Vivomixx. Wygraj zakupy!

Pozdrawiam Anna Ślusarczyk
reklama

Czy możliwe że jestem w ciazy

Paulina 12345

Zaciekawiona BB
Cześć, jestem nowa na forum.
Potrzebuje chłodnej oceny sytuacji.
Bardzo chciała bym zajść w ciążę jednak w ostatnim okresie się nie staraliśmy z tz. Miałam dużo stresu że starszym i odpuscilismy.
Moje cykle trwają za zawyszaj 26 dni. 28 sierpnia rano obudziłam się z bólem głowy był to 24 dzień cyklu. Po skorzystania z toalety zaczął boleć mnie brzuch początkowo jak na okres ale tak się nasil że olał mnie pot zrobiło się słabo i uderzyłam się w głowę rozcinajac brodę. Ból ustal. Wylądowała na sorze. Czułam się jak chora. I zaczęłam krwawic myślę ok okres. 2 dni czułam się rozbita było mi gorąco. Ale myślę że to po szczepionce. Mój okres trwał 1 dzień i 1 dzień plamienie brązowe. 30 sierpnia wieczorem zaczęło kręcić mi się w głowie. 31 miałam mdłości plus zawroty było mi gorąco. 1, 2, 3, 4 września tak samo. Zaczyna się rano jest mi niedobrze do ok 14 później chce mi się spać lub boli mnie głowa. Zrobiłam 3 testy ciążowe na każdym po godzinie widziałam cień cienia. Wczoraj bhcg wykazała <0, 1 czyli ujemna.
Poza mdłości ami zwrotami zmęczeniem bolą mnie piersi z każdym dniem coraz bardziej.
Pojawił się ból brzucha od 2 dni.
Po odebraniu badań bhcg uznałam że może ten brzuch od owulacji mnie boli wysłałam męża po testy i są 2 grube krechy.
Ale dziś przeczytałam na forum że w ciąży też test lh jest pozytywny...
Dodam że po tej dziwnej 2 dni owej ala miesiączkę dziś to mój 9 dzień cyklu...
Do lekarza idę dopiero 24
Dodam że choruje na niedoczynność tarczycy leczenie się wyniki ok 1,5 tsh
Co Panie o tym myślą? Jestem zaniepokojona, mam już jedną ciążę za sobą i to są właśnie te objawy.
Czy gdyby doszło do implantacji tego 24 dnia cyklu to beta gcg może być jeszcze negatywna?
Proszę o komentarz

reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny mialyscie rację to nie ciąża... Ale w piątek od czwartku wieczora po olewa mnie brzuch testowałem lh i pozytywny w piątek grube krechy. I w piątek zdecydowaliśmy się spróbować z tz. Oczywiście był finał w sobotę rano kół mnie jajnik prawy i to konkretnie pół dnia potem przestał potem wieczorem znów. Dziś od rana boli mnie brzuch i plecy.
Powiedzcie kiedy najwcześniej może zacząć klocki po zaplodnieniu wiem że szanse mieliśmy 30 % ale jednak chyba się idealnie wpasowalismy...

Patrycja35

Fanka BB :)
Cześć, jestem nowa na forum.
Potrzebuje chłodnej oceny sytuacji.
Bardzo chciała bym zajść w ciążę jednak w ostatnim okresie się nie staraliśmy z tz. Miałam dużo stresu że starszym i odpuscilismy.
Moje cykle trwają za zawyszaj 26 dni. 28 sierpnia rano obudziłam się z bólem głowy był to 24 dzień cyklu. Po skorzystania z toalety zaczął boleć mnie brzuch początkowo jak na okres ale tak się nasil że olał mnie pot zrobiło się słabo i uderzyłam się w głowę rozcinajac brodę. Ból ustal. Wylądowała na sorze. Czułam się jak chora. I zaczęłam krwawic myślę ok okres. 2 dni czułam się rozbita było mi gorąco. Ale myślę że to po szczepionce. Mój okres trwał 1 dzień i 1 dzień plamienie brązowe. 30 sierpnia wieczorem zaczęło kręcić mi się w głowie. 31 miałam mdłości plus zawroty było mi gorąco. 1, 2, 3, 4 września tak samo. Zaczyna się rano jest mi niedobrze do ok 14 później chce mi się spać lub boli mnie głowa. Zrobiłam 3 testy ciążowe na każdym po godzinie widziałam cień cienia. Wczoraj bhcg wykazała <0, 1 czyli ujemna.
Poza mdłości ami zwrotami zmęczeniem bolą mnie piersi z każdym dniem coraz bardziej.
Pojawił się ból brzucha od 2 dni.
Po odebraniu badań bhcg uznałam że może ten brzuch od owulacji mnie boli wysłałam męża po testy i są 2 grube krechy.
Ale dziś przeczytałam na forum że w ciąży też test lh jest pozytywny...
Dodam że po tej dziwnej 2 dni owej ala miesiączkę dziś to mój 9 dzień cyklu...
Do lekarza idę dopiero 24
Dodam że choruje na niedoczynność tarczycy leczenie się wyniki ok 1,5 tsh
Co Panie o tym myślą? Jestem zaniepokojona, mam już jedną ciążę za sobą i to są właśnie te objawy.
Czy gdyby doszło do implantacji tego 24 dnia cyklu to beta gcg może być jeszcze negatywna?
Proszę o komentarz
Dopiero po zagniezdzeniu jest wytwarzane beta..wiec radze poczekac jeszcze z kilka dni....jednak objawy tak szybko sie nie pokazuja...sa testy elektroniczne clearblue ktore pokazuja juz bardzo wczesna ciaze.......:)natury nie da sie przyspieszyc...ja robilam bete 5 dni przed miesiaczka...ale najlepiej sprawdzic w dzien kiedy powinien byc okres:) trzymam kciuki by byl dzidziulek:D

Paulina 12345

Zaciekawiona BB
Dopiero po zagniezdzeniu jest wytwarzane beta..wiec radze poczekac jeszcze z kilka dni....jednak objawy tak szybko sie nie pokazuja...sa testy elektroniczne clearblue ktore pokazuja juz bardzo wczesna ciaze.......:)natury nie da sie przyspieszyc...ja robilam bete 5 dni przed miesiaczka...ale najlepiej sprawdzic w dzien kiedy powinien byc okres:) trzymam kciuki by byl dzidziulek:D
Dzięki tylko ja teoretycznie jestem po miesiączce choć nigdy nie miałam 1 den krwawienie i 1 plamienie.
A po jakim czasie bhcg jest wykrywanie w krwi od implantacji? Po 48 czyli 2 dni więc teoretycznie już w krwi powinno być obecne.
Jestem przerażona bo nie wiem co się dzieje
Dodam że biegam co chwilę na kibelem wyspałem mi buzię mam brak apetytu a dziś kupiłam na śniadanie grzybki marynowane.. No nie mogłam się opanować. Najgorsze ze wiem ze to za wcześnie. I ta ujemna bhcg...

Patrycja35

Dzięki tylko ja teoretycznie jestem po miesiączce choć nigdy nie miałam 1 den krwawienie i 1 plamienie.
A po jakim czasie bhcg jest wykrywanie w krwi od implantacji? Po 48 czyli 2 dni więc teoretycznie już w krwi powinno być obecne.
Jestem przerażona bo nie wiem co się dzieje
Dodam że biegam co chwilę na kibelem wyspałem mi buzię mam brak apetytu a dziś kupiłam na śniadanie grzybki marynowane.. No nie mogłam się opanować. Najgorsze ze wiem ze to za wcześnie. I ta ujemna bhcg...
Zrob bete za dwa 3 dni jezeli zacznie wzrastac powtorzych znow po 2 dniach..czasem jak bardzo chcemy dzidzie mozg nas oszukuje i wlasnie sie nam pojawiają te wszystkie objawy..wiem cos o tym....zrob test w pon.jezeli wyjdzie nawet cien cienia ale w ciagu 5 min..wtedy bedzie juz nadzieja ze cos sie dzieje:D

AnnaOlga

a jak nie możesz zrobić bety to zrób test najlepiej czułość 10 z samego rana i zobacz. Musi sie kreska pojawic w ciagu 2-5min (chyba ze na instrukcji jest co innego) jesli pojawi sie np po godzinie to wynik ujemny

Paulina 12345

Zaciekawiona BB
Słuchajcie ja to wiem i tak jak mówię nie nastawialam się na poczęcie w tym cyklu. A w poniedziałek dopiero zaczęłam kojarzyć fakty. Ja prędzej brałam pod uwagę Ustrzyki mózgu lub powikłania po szczepieniu niż ciążę. Ale czuję się naprawdę ciążowo to samo miałam z synem.
Tylko ta bhcg mnie stresuje.
Słuchajcie czy możliwe aby 9 no 8 dni od plamienia implantacji nie była wykrywania w krwi?
No i teorrtycznie
Przy testach lh po owulacji powinny błąd ac? Gdyby faktycznie teraz miała owulacja? Nigdy nie robiłam tych testów Dzieki za odp

Fado123

Nie sądzę że to ciąża , okres po prostu był skąpy i tyle ,Twoje objawy świadczą o jakimś zatruciu ,może o wrzodach ,albo stres to powoduję , może udaj się do rodzinnego ,taka beta nie pozostawia złudzeń ,a testami owu się nie sugeruj ,kilka już tu było co wychodziły pozytywny ,a @ przychodziła normalnie

reklama

Paulina 12345

Zaciekawiona BB
Nigdy tak mój okres nie wyglądał.... A mam raczej regularne, i ten ból brzucha jak by coś mi pękło. Normalnie nie zwracała bym sb głowy ale dużo żeby zmieniło się w moim funkcjonowaniu a w ogóle się nie dopatrywalami objawów. Ogólnie to interesuje mnie kiedy najpóźniej powinna wyjść bhcg po zagnieżdżenie?
Tak czy siak w poniedziałek powtórzę bo się porostu boję a w środę mam rtg i muszę mieć 100 %pewności.

reklama

kaylla

Miasto
Poznań
Też nie wydaje mi się, żeby to była ciąża. Przyszedł okres, beta ujemna. Gdyby jakimś cudem ten okres, to nie był okres, tylko plamienie implantacyjne, to tyle dni po tym plamieniu beta już musiałaby pokazać ciążę.