reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe że jestem w ciazy

Paulina 12345

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Wrzesień 2019
Postów
47
Cześć, jestem nowa na forum.
Potrzebuje chłodnej oceny sytuacji.
Bardzo chciała bym zajść w ciążę jednak w ostatnim okresie się nie staraliśmy z tz. Miałam dużo stresu że starszym i odpuscilismy.
Moje cykle trwają za zawyszaj 26 dni. 28 sierpnia rano obudziłam się z bólem głowy był to 24 dzień cyklu. Po skorzystania z toalety zaczął boleć mnie brzuch początkowo jak na okres ale tak się nasil że olał mnie pot zrobiło się słabo i uderzyłam się w głowę rozcinajac brodę. Ból ustal. Wylądowała na sorze. Czułam się jak chora. I zaczęłam krwawic myślę ok okres. 2 dni czułam się rozbita było mi gorąco. Ale myślę że to po szczepionce. Mój okres trwał 1 dzień i 1 dzień plamienie brązowe. 30 sierpnia wieczorem zaczęło kręcić mi się w głowie. 31 miałam mdłości plus zawroty było mi gorąco. 1, 2, 3, 4 września tak samo. Zaczyna się rano jest mi niedobrze do ok 14 później chce mi się spać lub boli mnie głowa. Zrobiłam 3 testy ciążowe na każdym po godzinie widziałam cień cienia. Wczoraj bhcg wykazała <0, 1 czyli ujemna.
Poza mdłości ami zwrotami zmęczeniem bolą mnie piersi z każdym dniem coraz bardziej.
Pojawił się ból brzucha od 2 dni.
Po odebraniu badań bhcg uznałam że może ten brzuch od owulacji mnie boli wysłałam męża po testy i są 2 grube krechy.
Ale dziś przeczytałam na forum że w ciąży też test lh jest pozytywny...
Dodam że po tej dziwnej 2 dni owej ala miesiączkę dziś to mój 9 dzień cyklu...
Do lekarza idę dopiero 24
Dodam że choruje na niedoczynność tarczycy leczenie się wyniki ok 1,5 tsh
Co Panie o tym myślą? Jestem zaniepokojona, mam już jedną ciążę za sobą i to są właśnie te objawy.
Czy gdyby doszło do implantacji tego 24 dnia cyklu to beta gcg może być jeszcze negatywna?
Proszę o komentarz
 
reklama
Rozwiązanie
Dziewczyny mialyscie rację to nie ciąża... Ale w piątek od czwartku wieczora po olewa mnie brzuch testowałem lh i pozytywny w piątek grube krechy. I w piątek zdecydowaliśmy się spróbować z tz. Oczywiście był finał w sobotę rano kół mnie jajnik prawy i to konkretnie pół dnia potem przestał potem wieczorem znów. Dziś od rana boli mnie brzuch i plecy.
Powiedzcie kiedy najwcześniej może zacząć klocki po zaplodnieniu wiem że szanse mieliśmy 30 % ale jednak chyba się idealnie wpasowalismy...
reklama
Dziewczyny mialyscie rację to nie ciąża... Ale w piątek od czwartku wieczora po olewa mnie brzuch testowałem lh i pozytywny w piątek grube krechy. I w piątek zdecydowaliśmy się spróbować z tz. Oczywiście był finał w sobotę rano kół mnie jajnik prawy i to konkretnie pół dnia potem przestał potem wieczorem znów. Dziś od rana boli mnie brzuch i plecy.
Powiedzcie kiedy najwcześniej może zacząć klocki po zaplodnieniu wiem że szanse mieliśmy 30 % ale jednak chyba się idealnie wpasowalismy...
 
Rozwiązanie
Do góry