reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe że jestem w ciąży ?

Cześć dziewczyny jak tam u was ? @Objawowa coś się u Ciebie zmieniło ?? Bo u mnie na tą chwilę brak okresu ( chociaż dzisiaj powinnam mieć pierwszy dzień ). Liczę po cichu na to że już tego okresu nie dostanę . 😅😅
 
reklama
I jak tam? Udało się? 🙂
Sama też umieram z ciekawości, co u was, ostatnio to żyje tylko waszymi postami, dziś sama byłam na beta HCG czekam, jestem w 30 dniu cyklu, ale na luteine. Czas się dłuży nieubłaganie. A może któraś z was kochana brała luteine nie od stawiając i zaszła w ciążę? I czy beta w 30 dniu cyklu będzie już miarodajna?
 
Witam.Przyjmuje lek duphaston na wyregulowanie miesiączek, dotychczas podczas przyjmowania tego leku miesiączki były regularne. Ostatnio jednak misiaczka opóźniła się o dwa tygodnie i była słabsza niż zawsze,zero dolegliwości bólowych,tylko delikatny ból w podbrzuszu. Od jakiegoś czasu miewam mdłości i jestem wrażliwa na zapachy,robi mi się słabo .Czy może to oznaczać ciążę?
 
reklama
Witam.Przyjmuje lek duphaston na wyregulowanie miesiączek, dotychczas podczas przyjmowania tego leku miesiączki były regularne. Ostatnio jednak misiaczka opóźniła się o dwa tygodnie i była słabsza niż zawsze,zero dolegliwości bólowych,tylko delikatny ból w podbrzuszu. Od jakiegoś czasu miewam mdłości i jestem wrażliwa na zapachy,robi mi się słabo .Czy może to oznaczać ciążę?
Taki opis nic nie mówi. Proszę zrobić test ciążowy 👍
 
Do góry