reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe że jestem w ciąży ?

reklama
Poczekaj cierpliwie, wiem z doświadczenia, że nakręcanie się i szukanie wczesnych objawów ciszy ,zle się kończy 😉 ale mam nadzieję że zobaczysz 2 kreski za tydzień
 
U mnie ok. Tydzień po stosunku zaczął boleć lekko brzuch jak na okres, było to ok. Tydzień przed miesiączką więc wiedziałam że coś jest inaczej. Poza tym objawów nie miałam. Test zrobiłam 2 dni przed spodziewanym okresem i wyszło ledwo ledwo. Radzilabym poczekać kilka dni :) jak test wyjdzie pozytywny to będziesz potem czekać 9 miesięcy ;p
 
Dołącze i ja do grupy poniewaz podejrzewam ze mogłam zaciążyc😁 co oczywiscie bardzo by mnie cieszyło, chociaz z mezem sie nie staramy (mamy juz 2 synow w pelni i co do sekundy zaplanowanych!) Bylaby to wpadka stulecia u nas😜 zaczne od poczatku... 2.02 poczatek @ zaszalelismy 8.02! Nie wiem kiedy mialam owu...podejrzewam ze byla wczesniej bo i ochota na sex i śluz by wskazywaly na wczesniejszy termin niz 14dzien cyklu... oczywiscie doliczyc żywotność plemnikow i jest szansa ze zaciazylam.... objawy...... prawie wszystkie mozliwe! I kilka nadprogramowych (w porownaniu z wczesniejszymi ciazami) 18.02 zaczal bolec mnie brzuch jak na @ i boli do dzis... mam zgage. Slinotok z metalicznym posmakiem w buzi. "Cofa" mnie od slodkich zapachow. Malo śpię ( w ostatniej ciąży spalam 4-5 h na dobe! Przez cala ciaze! Wyspalam sie po urodzeniu syna)
Zrobilam bete hcg 19.02 ale podejrzewam ze to.za wczesnie. Myslalam ze sie nakrecam i stad tyle objawow! Ale one nie zniknely. Sa co raz uciążliwsze. Nie dokuczają mi tylko piersi. A zawsze bolaly jak bylam na p.ciazy...okres mam miec 29.02- 2.03 ...
 
Mnie dzisiaj znów zaczął pobolewac dół brzucha . Ale już sama nie wiem . Może to przed zbliżającą się @ ponieważ powinna być za 7 dni. Zobaczymy . Troszkę po tym teście co zrobiłam to przygasłam . Ale trzeba mieć zawsze nadzieję . 👍🏻
 
Dołącze i ja do grupy poniewaz podejrzewam ze mogłam zaciążyc😁 co oczywiscie bardzo by mnie cieszyło, chociaz z mezem sie nie staramy (mamy juz 2 synow w pelni i co do sekundy zaplanowanych!) Bylaby to wpadka stulecia u nas😜 zaczne od poczatku... 2.02 poczatek @ zaszalelismy 8.02! Nie wiem kiedy mialam owu...podejrzewam ze byla wczesniej bo i ochota na sex i śluz by wskazywaly na wczesniejszy termin niz 14dzien cyklu... oczywiscie doliczyc żywotność plemnikow i jest szansa ze zaciazylam.... objawy...... prawie wszystkie mozliwe! I kilka nadprogramowych (w porownaniu z wczesniejszymi ciazami) 18.02 zaczal bolec mnie brzuch jak na @ i boli do dzis... mam zgage. Slinotok z metalicznym posmakiem w buzi. "Cofa" mnie od slodkich zapachow. Malo śpię ( w ostatniej ciąży spalam 4-5 h na dobe! Przez cala ciaze! Wyspalam sie po urodzeniu syna)
Zrobilam bete hcg 19.02 ale podejrzewam ze to.za wczesnie. Myslalam ze sie nakrecam i stad tyle objawow! Ale one nie zniknely. Sa co raz uciążliwsze. Nie dokuczają mi tylko piersi. A zawsze bolaly jak bylam na p.ciazy...okres mam miec 29.02- 2.03 ...
Jak czytam twoje objawy wczesnej ciąży to mam coraz mniejsze nadzieję że u mnie może być jakaś fasolka . Bo u mnie w tym momencie tylko występuje pobolewanie podbrzusza. Wcześniej jak się naczytałam dużo na temat objawów wczesnej ciąży to chyba też miałam wszystkie możliwe objawy haha
 
Jak czytam twoje objawy wczesnej ciąży to mam coraz mniejsze nadzieję że u mnie może być jakaś fasolka . Bo u mnie w tym momencie tylko występuje pobolewanie podbrzusza. Wcześniej jak się naczytałam dużo na temat objawów wczesnej ciąży to chyba też miałam wszystkie możliwe objawy haha
Przy 2 ciazy bolal mnie brzuch pierdi mialam jak balony i strasznie draznily mnie zapachy. Juz od początku.... tylko ze tu musialaby czuwac nad nami Bozia i zeslac fasolkę! W poniedziałek powtórzę betę... moze cos bedzie...
 
reklama
Tylko najbardziej dziwi mnie to że cały czas od dnia owulacji boli mnie podbrzusze ( ok.7 dni ) czasami bardziej czasami mniej ale bez przerwy czuje jakbym coś tam miała i czuję się opuchnięta . Piersi niby się nie zmieniły . Widzę tylko że pojawiły mi się jakieś delikatne żyłki których wcześniej nie miałam . A no i od paru dni zaczęły mnie boleć plecy na dole
 
Do góry