reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe że jestem w ciąży ?

Witam kochane
Ja również podejrzewam że mogę być w ciąży, okres miałam 3.02 a z mężem poszalelismy 11.02 to przed owulacją i 19.02 po owulacji więc możliwe że jestem, choć nie planowaliśmy tego dzieciątka, mamy już "odchowanych" dwóch synow ale jak by było to całkiem fajnie by było. Muszę poczekać do ok. 2.03-3.03, a Wam kochane życzę wszystkim dwóch kreseczek na teście 😊😊
Dodam jeszcze że żadnych objawów ciąży nie mam może tylko to że czasem mi nie dobrze
😁 to prawie jak u ja!
A jakies objawy juz odczuwasz czy calkiem na luzie czekasz do @ ?
 
reklama
Dziewczyny jak myślicie do @ jeszcze 4 dni . Spróbować z rana jutro zrobić test ??? Czy to nie ma sensu ?
 
Zależy jak kto zna swój organizm i jaką ma wrażliwość. Sama odczułam implantacje w macicy i wczesny wyrzut hormonów. Brzuch zaczął mnie boleć o wiele wcześniej w typie menstruacyjnym niż zazwyczaj przed datą planowanej miesiączki. Piersi też się zmieniły. Momentami miałam przypływ energii, a za chwilę musiałam położyć się na kanapie bo kompletnie traciłam siły. Pojawiła się biegunka. Dopadła mnie dziwna chwiejność nastroju. Pamiętam, że nawet temp. ciała mi się zmieniła, bo już zaczęłam podejrzewać, że po prostu jestem przeziębiona i wszystko mi się poprzestawiało. Normalnie mam zawsze mniej niż to 36,6 a wtedy termometr pokazywał mi 37. Najlepsze jest to, że zamiast pomyśleć że to ciąża to mojemu mówiłam, że chyba się przebadam, bo pewnie dostałam raka jajnika. :p Z 4 dni przed datą planowanej miesiączki tak źle się czułam, lekkie zawroty głowy, zmęczenie, totalny brak koncentracji, że zrobiłam test i 2 kreska pojawiła się, ale bardzo blada.
Z ekscytacją niestety trzeba czekać do czasu kiedy gin sprawdzi, że zarodek utrzymał się i że serduszko bije.
 
Dziewczyny jak myślicie do @ jeszcze 4 dni . Spróbować z rana jutro zrobić test ??? Czy to nie ma sensu ?

Poczekaj. Jak test Ci nie wyjdzie, to będziesz rozczarowana i zawiedziona, ale i tak będziesz przez 4 dni myśleć, że "a może za wcześnie" i i tak wydasz kasę na kolejny test, więc po co Ci nerwy.
 
reklama
Do góry