reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy mozliwe ze jestem w ciazy?

Dołączył(a)
18 Luty 2017
Postów
5
Witam, razem z mezem od 3 lat staramy sie o dzidziusia, lecz moj wybranek ma problemy z mobilnoscia plemnikow, bral juz przerozne leki, ostatni z nich to profertil. No niby cos tam sie zmienilo, Moja miesiaczka nigdy mi sie nie spozniala, a tym razem mam opoznienie 3 dni, mam nabrzmiale piersi, posmak metalu, zmeczenie i non stop biegam to toalety. Robilam test ale wyszedl negatywny. Czy jest mozliwosc ze tym razem sie udalo?
smile.png
 
reklama
Może zrobiłaś test za wcześnie. Zarodek nie zdążył sie zagniezdzić. Bardzo wczesna ciążę wykryje badanie beta hcg.
 
reklama
reklama
Do góry