reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe że kolejną ciąże będę musiała leżeć ?

Aurelia95

Fanka BB :)
Dołączył(a)
16 Maj 2018
Postów
157
1 Ciąże miałam bez problemowa. 2 Ciąże poroniłam .Nie krwawiłam . Po prostu dziecku przestało bić serduszko .Czy w kolejnej ciąży lekarz może na początku kazać mi leżeć lub będzie dawał jakieś specjalne leki na podtrzymanie ?
 
reklama
Rozwiązanie
Ciężko powiedzieć każda ciąża inna, ja 1 ciąża bezproblemowa, 2 ciąża książkowa, 3 ciąża też książkowa, a 4 ciąża do 20tc przeleżana więc to loteria.
Ja mialam taka sytuacje. Urodzona corka, pozniej obumarla ciaza pozniej kolejna i urodzony syn i teraz kolejna ciaza. W ciazy po poronieniu nie musialam lezec, dostalam jedyne od samego poczatku luteine, duphaston i magnez. Chodzilam, spacerowalam nic sie nie dzialo. Teraz w kolejnej rowniez nie leze.
 
Poronilam 2 ciąże i leżeć nie musiałam. Jeśli Problem nie leży w szyjce, jej wydolności, ew. lozysku, krwiakach, skurczach macicy to nie sądzę byś musiała leżeć.
Co do leków to zależy jaka była przyczyna zatrzymania serca, czy wady dziecka czy np jakieś problemy z zakrzepami etc.
 
Do góry