reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe, że to ciąża? Czy któraś miała podobne objawy?

Razdwatrzy123

Początkująca w BB
Dołączył(a)
27 Marzec 2021
Postów
27
Cześć wszystkim.
Razem z mężem zaczęliśmy starać się o dziecko. Ostatnia miesiączka 1 marca, następna spodziewana w poniedziałek, czyli 29 marca. Jestem bardzo niecierpliwa, więc już w zeszły poniedziałek (wiem, bardzo wcześnie...) wykonałam test, wynik negatywny. W tym tygodniu miałam w podbrzuszu bóle podobne do miesiączkowych, jestem ogólnie zmęczona, ale może to wynikać z pracy/pogody, wiadomo jak teraz jest. Od poniedziałku mam podwyższoną temperaturę mierzoną w pochwie. Dodatków od środy zauważyłam nietypowy dla swojego dotychczasowego cyklu syndrom, czyli jak by to powiedzieć, zacieśnienie pochwy? Ciężko mi to określić słowami. Pochwa wydaje się być spuchnięta przy wejściu do niej, wyczuwalne jest lekkie napęcznienie, powiększenie? Kolejny test powtórzyłam dziś, również negatywny. Czy to może być ciąża? Dwa wyniki negatywne, więc pewnie nie, ale... Jest nadzieja?
 
reklama
Może być ciąża, jeśli to możliwe, że przesunęła się owulacja. Może to być infekcja pochwy. Wszystkie te objawy mogą mieć charakter psychosomatyczny.
 
Zrób badanie z krwi w laboratorium to będziesz wiedziała na bank. Nie ma co ma siłę szukać objawów, bo łatwo sobie pewne rzeczy wmówić.
 
Zrób badanie z krwi w laboratorium to będziesz wiedziała na bank. Nie ma co ma siłę szukać objawów, bo łatwo sobie pewne rzeczy wmówić.
dokładnie ja póki okres mi się nie spóźni to na nic nie zwracam już uwagi bo jak się okazuje zawsze jestem w błędzie i ten @ przychodzi a przeróżne miałam objawy i mdłości i bóle sutków wszystko wiec jedyny pewny objaw ciąż to brak miesiączki 😄
 
Skoro testy negatywne to nie są to objawy ciąży. One pojawiają się po wytworzeniu odpowiedniego poziomu bety. Idź na badanie w dniu spodziewanej miesiączki.
 
czesc dziewczyny, moze ktoras miala tez taki problem i mi podpowie:)
otoz ostatnia @ mialam 2.04 lecz byla skapa i trwala rowny tydzien, nic mnie nie bolalo, bez skrzepow.. totalne przeciwienstwo moich normalnych @.. teraz przypada mi owulacja i strasznie boli mnie brzuch i przed chwila zauwazylam delikatne krwawienie.. czy to moze byc ciaza?:/
 
czesc dziewczyny, moze ktoras miala tez taki problem i mi podpowie:)
otoz ostatnia @ mialam 2.04 lecz byla skapa i trwala rowny tydzien, nic mnie nie bolalo, bez skrzepow.. totalne przeciwienstwo moich normalnych @.. teraz przypada mi owulacja i strasznie boli mnie brzuch i przed chwila zauwazylam delikatne krwawienie.. czy to moze byc ciaza?:/
Jeżeli miałaś krwawienie trwające 7dni to nie jesteś w ciąży. Ale jedynym sposobem by się tego dowiedzieć jest test lub beta. Przez forum nikt ci nie wywróży co Ci dolega.
Cykl, podobnie jak i samo krwawienie nie musi wyglądać tak samo co miesiąc. Jeżeli jednak miesiączka była inna, a teraz plamisz to najpewniej to jakieś zawirowania hormonalne. Umów się do ginekologa.
 
reklama
czesc dziewczyny, moze ktoras miala tez taki problem i mi podpowie:)
otoz ostatnia @ mialam 2.04 lecz byla skapa i trwala rowny tydzien, nic mnie nie bolalo, bez skrzepow.. totalne przeciwienstwo moich normalnych @.. teraz przypada mi owulacja i strasznie boli mnie brzuch i przed chwila zauwazylam delikatne krwawienie.. czy to moze byc ciaza?:/
Może to być po prostu plamienie okołoowulacyjne jeżeli wypadają Ci teraz dni płodne
 
reklama
Do góry