reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe, ze to ciąża?

reklama
Na dzien dzisiejszy wciazy nie jestes, beta wyklucza, a czy za tydzien sie to zmieni tego nikt nie wywrozy, organizm kobiety to nie matematyka, nie da sie przewidziec ile bedzie trwac dany cykl, bo z jakiegos powodu moze byc bezowulacyjny, moze owulacja wystapic duzo pozniej wiec @ tez sie pojawi z opoznieniem, moze nie nadejsc wogole jesli zaciazysz, ale bez wizyty u lekarza ktory oceni w jakiej fazie cyklu jestes, czy cos blokuje @ itd nie stwierdzisz nic. Tak wiec nie nakrecaj sie tylko dzialaj bo skoro sie staracie to czekanie i doszukiwanie sie objawow jest stratą czasu i nie pozwala Ci rozsadnie podejsc do tematu.
 
Zgadzam się z resztą odpowiedzi... ale jeśli masz jakieś wątpilowsci powtórz betę jeszcze raz. Ile Trwają Twoje cykle ? Czy jesteś pewna czy wtedy byly dni płodne? Ile jest już opozniona @ ?. Czasem się owulacja przesuwa. Jeśli mialas w tamtym czasie wyniki napewno byly by pozytywne. Beta rosnie z chwilą zapłodnienia A ona ma miejsce ok 7-12 dniu po owulacji. Jeśli byś była w ciazy to była by ciąża. A objawy ... człowiek jak bardzo chce ciazy zazwyczaj doszukuje się objawów🤷‍♀️
 
Zgadzam się z resztą odpowiedzi... ale jeśli masz jakieś wątpilowsci powtórz betę jeszcze raz. Ile Trwają Twoje cykle ? Czy jesteś pewna czy wtedy byly dni płodne? Ile jest już opozniona @ ?. Czasem się owulacja przesuwa. Jeśli mialas w tamtym czasie wyniki napewno byly by pozytywne. Beta rosnie z chwilą zapłodnienia A ona ma miejsce ok 7-12 dniu po owulacji. Jeśli byś była w ciazy to była by ciąża. A objawy ... człowiek jak bardzo chce ciazy zazwyczaj doszukuje się objawów🤷‍♀️
Cykle 30-33 dniowe. Z moich obliczeń wynika, ze właśnie wtedy miałam dni płodne, ale co do owulacji pewności nie mam bo nie mierze temperatury na przykład. Posługuje się kalkulatorem owulacji jeśli o to chodzi. Wiem, ze może tutaj działa psychika, jednak nigdy wcześniej się tak nie czułam. Jedna ciąże straciłam przez zasniad w 6 tyg. ciąży i może teraz dopatruje się po prostu objawów, bo jednak bardzo chciałabym, żeby się okazało, ze to fasolka. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów oprócz braku miesiączki, a teraz trochę mnie to wszystko zastanawia. @ spóźnia mi się 7 dni na dzień dzisiejszy.
 
Cykle 30-33 dniowe. Z moich obliczeń wynika, ze właśnie wtedy miałam dni płodne, ale co do owulacji pewności nie mam bo nie mierze temperatury na przykład. Posługuje się kalkulatorem owulacji jeśli o to chodzi. Wiem, ze może tutaj działa psychika, jednak nigdy wcześniej się tak nie czułam. Jedna ciąże straciłam przez zasniad w 6 tyg. ciąży i może teraz dopatruje się po prostu objawów, bo jednak bardzo chciałabym, żeby się okazało, ze to fasolka. W pierwszej ciąży nie miałam żadnych objawów oprócz braku miesiączki, a teraz trochę mnie to wszystko zastanawia. @ spóźnia mi się 7 dni na dzień dzisiejszy.
Kochana kazdy cykl wyglądać moze inaczej... najlepiej udaj się do lekarza
 
Zgadzam się z resztą odpowiedzi... ale jeśli masz jakieś wątpilowsci powtórz betę jeszcze raz. Ile Trwają Twoje cykle ? Czy jesteś pewna czy wtedy byly dni płodne? Ile jest już opozniona @ ?. Czasem się owulacja przesuwa. Jeśli mialas w tamtym czasie wyniki napewno byly by pozytywne. Beta rosnie z chwilą zapłodnienia A ona ma miejsce ok 7-12 dniu po owulacji. Jeśli byś była w ciazy to była by ciąża. A objawy ... człowiek jak bardzo chce ciazy zazwyczaj doszukuje się objawów🤷‍♀️
Mała poprawka, nie zapłodnienia, a zagnieżdżenia 🙂
 
reklama
u mnie podobnie okres spóznia sie juz tydzien, beta z krwi w zeszłym tyg nie pokazała ciązy, dzis byłam na usg - nic nie zapowiada okresu, ciazy tez nie widac, sladowe ilosci płynu w zatoce Douglasa sugerują, że byla owulacja ale pózniej, wiec ja czekam jeszcze tydz zeby powtórzyc bete, bo owu moze sie 2 tyg przesunąć
 
Do góry