reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe, ze to ciąża?

reklama
Dziewczyny pomocy, mam 22dc, owulacja potwierdzona monitoringiem, cialko zolte w 12dc bylo, a wczoraj tragedia- wstalam rano, bol glowy nad oczami, przelezalam caly dzien i podsypialam, temperatura 37,2-37,7 i ok 17 wzielam ibuprom zatoki, przeszlo mi temp. tez spadla. Dzis sie obudzilam i bylo ok, a teraz znow 37;4 i nie mam sil na nic. Do piatku przyjmuje progesteron i przed odstawienie robie test, ale boje sie co sie dzieje, nigdy tak nie mialam. Innych objawow brak. Help me!!!
 
u mnie podobnie okres spóznia sie juz tydzien, beta z krwi w zeszłym tyg nie pokazała ciązy, dzis byłam na usg - nic nie zapowiada okresu, ciazy tez nie widac, sladowe ilosci płynu w zatoce Douglasa sugerują, że byla owulacja ale pózniej, wiec ja czekam jeszcze tydz zeby powtórzyc bete, bo owu moze sie 2 tyg przesunąć
A masz jakieś objawy może? Mnie zastanawia ten ból w odcinku lędźwiowym tylko jak siedzę bądź leze, jak stoję lub chodzę jest super. Dodatkowo ten biały śluz mnie zastanawia, brzuch mnie pobolewa jak na @ ale jakoś jej nie widać i nie zapowiada się na to żeby miała się pojawić.
 
majac nadzieje na ciaze kazdy objaw mozna interpretowac jak ciąze, mnie pobolewaja jajniki i mam podwyzszona temp wiesz gdzie ;)
 
majac nadzieje na ciaze kazdy objaw mozna interpretowac jak ciąze, mnie pobolewaja jajniki i mam podwyzszona temp wiesz gdzie ;)
Wiem wiem ale trochę za dużo tego, jajniki tez pobolewają ale mogą również pobolewac na @. Ja jeszcze kilka dni poczekam, prywatnie wizytę mam na piątek umówiona już, wiec mam nadzieje, ze wtedy się wszystko wyjaśni. No chyba ze wcześniej przybędzie @
 
Dziewczyny pomocy, mam 22dc, owulacja potwierdzona monitoringiem, cialko zolte w 12dc bylo, a wczoraj tragedia- wstalam rano, bol glowy nad oczami, przelezalam caly dzien i podsypialam, temperatura 37,2-37,7 i ok 17 wzielam ibuprom zatoki, przeszlo mi temp. tez spadla. Dzis sie obudzilam i bylo ok, a teraz znow 37;4 i nie mam sil na nic. Do piatku przyjmuje progesteron i przed odstawienie robie test, ale boje sie co sie dzieje, nigdy tak nie mialam. Innych objawow brak. Help me!!!
Idź do lekarza, prawdopodobnie jakaś infekcja
 
Dziewczyny, udało mi się zmienić termin wizyty i dzisiaj się wybieram, to już 42 dzień cyklu, testu nie robiłam ale @ dalej brak i nic jej nie zapowiada, chociaż wczoraj myślałam, ze już dostałam bo takie miałam bóle jak na @ ale dzisiaj już spokój tylko prawy jajnik trochę kłuje. Zobaczymy co powie ginekolog.
 
25 marca to tylko przykład kiedy kochaliśmy się bez zabezpieczenia i kiedy wydaje mi się ze mogłoby dojść do zapłodnienia, natomiast kochaliśmy się również po 25 marca. Generalnie nie zabezpieczany się i idziemy na żywioł zawsze.
mnie przy tyłozgięciu macicy też bolały plecy ok tydzień przed okresem beta wyklucza ciążę
 
reklama
mnie przy tyłozgięciu macicy też bolały plecy ok tydzień przed okresem beta wyklucza ciążę
Mnie nie bolały nigdy przed, dodatkowo nie mam żadnych objawów, które wskazywałyby nadchodząca @. Poza tym nawet jeżeli to mnie plecy bolą już ponad tydzień, dlatego tez zdecydowałam się na przyspieszenie terminu wizyty. Zobaczymy co dzisiaj powie ginekolog.
 
Do góry