reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe, ze to ciąża?

reklama
Nie robiłam testu jeszcze, ostatni test robiłam 16, nie wiem czy jutro zrobić jakoś się chyba zrazilam do nich. Martwię się tylko tymi bólami jak na okres. Dzisiaj mija 43 dc.
Przy takiej becie jakbyś teraz zrobiła to powinny być krechy mocne na teście.
Bóle jak na okres to normalne na wczesnym etapie ciąży
 
Nie robiłam testu jeszcze, ostatni test robiłam 16, nie wiem czy jutro zrobić jakoś się chyba zrazilam do nich. Martwię się tylko tymi bólami jak na okres. Dzisiaj mija 43 dc.
bóle jak na okres są normalne w ciąży jeśli nie są za mocne przy becie 1000 - 2000 powinno coś już widać , często dziewczyny biorą nospe nie szkodzi dziecku ale skinsultuj to z lekarzem i może zrób test powinno coś wyjść a przy takiej becie to chyba bez różnicy o której godzinie
 
W takim razie dziewczyny jutro powtórzę test i mam nadzieje, ze ujrzę dwie kreseczki :) Narzeczonemu na razie nic nie mówiłam. Powiem jak będę miała 100% pewności, za tydzień mam kolejna wizytę już u innej Pani ginekolog i mam nadzieje, ze wtedy potwierdzi się już wszystko i będzie widać bijące serduszko.
 
Za dwa dni pójdę ponownie na betę zobaczę czy prawidłowo przyrasta i już nie mogę się doczekać na ponowna wizytę u ginekologa. Dziewczyny trzymajcie kciuki. Tak się cieszę ale mam tez mętlik w głowie. Chciałabym, żeby tym razem się udało.
 
reklama
Do góry