reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe, żeby to była ciąża?

reklama
Jutro lekarz. 1.5 tygodnia był spokój z plamieniami, wczoraj znowu się zaczęły. Nie ma spokoju w tej ciąży i znowu mnie naszly zle myśli przez to. Objawy też jakby mniejsze. Trzeba czekać.
 
Daj znać jutro. Z tymi objawami to jest tak różnie, że faktycznie trzeba to po prostu przeczekać. Spokojnego dnia :)
 
Daj znać jutro. Z tymi objawami to jest tak różnie, że faktycznie trzeba to po prostu przeczekać. Spokojnego dnia :)
Dziękuję ❤ . Nie wiem dlaczego nie ma nawet chwili spokoju w tej ciąży, żeby się nią nacieszyć. Boję się, że jutro dowiem się czegoś złego. Marzę o tym, by było już po I trymestrze.
 
reklama
Dziękuję ❤ . Nie wiem dlaczego nie ma nawet chwili spokoju w tej ciąży, żeby się nią nacieszyć. Boję się, że jutro dowiem się czegoś złego. Marzę o tym, by było już po I trymestrze.
Niestety ciąża, przynajmniej w moim przypadku, to cały czas były stresy :p a to najpierw żeby wszystko było okej do końca pierwszego trymestru, później czy aby na pewno wszystko okej w drugim, jak jeszcze nie czułam zbyt mocno ruchów dziecka, natomiast w trzecim trymestrze to czy przypadkiem wody się nie sączą 😄😄 tylko że ja też trochę panikowalam, bo to była moja pierwsza ciąża, ale tak z perspektywy czasu myślę, że trzeba wyluzować (wiem, łatwo mówić hehe), bo na niektóre rzeczy się nie ma wpływu niestety. Myślałam że wraz z urodzeniem bobo będzie luzik, ale wtedy zaczynasz się zamartwiać o swojego noworodzia 😄😄 więc tak na dobrą sprawę jak tylko zachodzisz w ciążę to już cały czas gdzieś tam z tyłu głowy martwisz się o tego małego człowieka, ale ważne by nie dać się zwariować:))
 
Do góry