reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe, żeby to była ciąża?

Niestety ciąża, przynajmniej w moim przypadku, to cały czas były stresy :p a to najpierw żeby wszystko było okej do końca pierwszego trymestru, później czy aby na pewno wszystko okej w drugim, jak jeszcze nie czułam zbyt mocno ruchów dziecka, natomiast w trzecim trymestrze to czy przypadkiem wody się nie sączą 😄😄 tylko że ja też trochę panikowalam, bo to była moja pierwsza ciąża, ale tak z perspektywy czasu myślę, że trzeba wyluzować (wiem, łatwo mówić hehe), bo na niektóre rzeczy się nie ma wpływu niestety. Myślałam że wraz z urodzeniem bobo będzie luzik, ale wtedy zaczynasz się zamartwiać o swojego noworodzia 😄😄 więc tak na dobrą sprawę jak tylko zachodzisz w ciążę to już cały czas gdzieś tam z tyłu głowy martwisz się o tego małego człowieka, ale ważne by nie dać się zwariować:))
No ja nie byłam przygotowana na tak duży stres, zwłaszcza że od początku były plamienia, musiałam leżeć i w sumie cały czas z duszą na ramieniu czy będzie ok. Teraz chwilę był spokój i znowu plamienia.
 
reklama
No ja nie byłam przygotowana na tak duży stres, zwłaszcza że od początku były plamienia, musiałam leżeć i w sumie cały czas z duszą na ramieniu czy będzie ok. Teraz chwilę był spokój i znowu plamienia.
Wiem, rozumiem Cię :( u mnie na początku też było trochę stresów, bo ciąża okazała się młodsza niż wynikałoby to z ostatniej miesiączki, więc najpierw długo długo testy wychodziły negatywne mimo braku okresu ponad tydzień, a później jak byłam na pierwszej wizycie u gina to nie było jeszcze serduszka mimo że teoretyczne wiek ciąży wskazywałby że już powinno być. No ale na szczęście wszystko się skończyło dobrze.

Mam nadzieję że u ciebie równiez wszystko się skończy dobrze :) czytam twój wątek od początku i mega trzymam kciuki cały czas za Ciebie ♥️
 
Hej Dziewczyny, z maluchem wszystko ok - rośnie. Ale mam podwyższone CRP - lekarz nie ma pomysłu od czego i tak trochę zostawił mnie z tym, mówiąc że mam powtórzyć raz jeszcze jutro plus badanie moczu z osadem - robiłam sam mocz i było ok. Byłam też u dentysty i miałam lekki stan zapalny przy dziąsle ale już powoli wyprowadzam. Nie ukrywam że nie wiem od czego to może być. Lekarz też jakoś tak kręcił nad tym głowa i jakby wyszło że to moja wina i ja powinnam wiedzieć.
 
Hej Dziewczyny, z maluchem wszystko ok - rośnie. Ale mam podwyższone CRP - lekarz nie ma pomysłu od czego i tak trochę zostawił mnie z tym, mówiąc że mam powtórzyć raz jeszcze jutro plus badanie moczu z osadem - robiłam sam mocz i było ok. Byłam też u dentysty i miałam lekki stan zapalny przy dziąsle ale już powoli wyprowadzam. Nie ukrywam że nie wiem od czego to może być. Lekarz też jakoś tak kręcił nad tym głowa i jakby wyszło że to moja wina i ja powinnam wiedzieć.

Super, że z maluchem wszystko ok :)
 
O jakie dobre wieści. Nie znam się, ale może to CRP po prostu od stanu zapalnego dziąsła? Powtórz badanie, to pewnie nic poważnego. Cieszę się, że z maleństwem wszystko dobrze :)
 
A może to nie była alergia tylko przeziębienie?
Też możliwe, choć ja się prawie w ogóle nie przeziębiam. No ale ciaza to co innego. Zobaczymy dzisiaj. A takie CRP jest bardzo niebezpieczne? Mój lekarz jest tak oszczędny w słowach i każde dodatkowe pytanie mam wrażenie że jest dla niego problemem.
 
reklama
CRP samo w sobie nie jest niebezpieczne, ale przyczyna jego już tak.
Ja bym na wszelki wypadek spróbowała wykluczyć infekcje układu moczowego i intymne, tj. badanie moczu z posiewem oraz badanie posiewu z pochwy.
 
Do góry