reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe, żeby to była ciąża?

Więc po prostu wywal z głowy wszystko o czym mówił Ci ten lekarz. Nie sprawdzaj szyjki bo może właśnie stąd te plamienia, że coś naruszasz albo pęka jakieś naczynko pod wpływem nacisku. Skoro już postanowiłaś to idź na betę i zrób przyrost po 48-72h i oznacz progesteron. Znajdź dobrego lekarza i ciesz się spokojną ciążą.
Dziękuję! Napiszę jutro jak wyniki. Mam nadzieję że zerkniesz, choć wiem że najwięcej powie przyrost. A powiedz mi jakbym powtórzyła w sobotę to to jest niemiarodajne i lepiej już po 72 h w pon?
 
reklama
Dziękuję! Napiszę jutro jak wyniki. Mam nadzieję że zerkniesz, choć wiem że najwięcej powie przyrost. A powiedz mi jakbym powtórzyła w sobotę to to jest niemiarodajne i lepiej już po 72 h w pon?
Po 24h? Będzie niemiarodajne i możesz tylko napsuć sobie niepotrzebnie nerwów. Jak nie masz opcji po 48 to po 72 będzie tez ok 😉
 
Po 24h? Będzie niemiarodajne i możesz tylko napsuć sobie niepotrzebnie nerwów. Jak nie masz opcji po 48 to po 72 będzie tez ok 😉
Bardzo Ci dziękuję ❤. Teraz żałuję że tyle zwlekalam - uparlam się posłuchać tego lekarza i teraz mam za swoje. To będzie długa noc...

Brzuch cały czas ćmi i czuję takie delikatne skurcze co jakiś czas. 😫
 
A po co luteinę od razu nie ma jeszcze potwierdzonej ciąży musi iść do ginekologa pierw czy tam się rozwija pęcherzyk więcej szkody może tylko narobić

Autorka pisała, ze miała śluz zabarwiony przy samobadaniu, potem o plamieniu po to ta luteina. Zreszta jakby zadzwoniła do lekarza to ten by pewnie zadecydował czy jest potrzeba 🤷
Bardzo Ci dziękuję ❤. Teraz żałuję że tyle zwlekalam - uparlam się posłuchać tego lekarza i teraz mam za swoje. To będzie długa noc...

Brzuch cały czas ćmi i czuję takie delikatne skurcze co jakiś czas. 😫

Trzymam kciuki żeby wszystko okazalo sie okej i była ta ciąża 🤞
 
Bardzo Ci dziękuję ❤. Teraz żałuję że tyle zwlekalam - uparlam się posłuchać tego lekarza i teraz mam za swoje. To będzie długa noc...

Brzuch cały czas ćmi i czuję takie delikatne skurcze co jakiś czas. 😫
Jezeli boli mocno weź nospe nie zaszkodzi :) a plamienie nadal sa?
 
Bardzo Ci dziękuję ❤. Teraz żałuję że tyle zwlekalam - uparlam się posłuchać tego lekarza i teraz mam za swoje. To będzie długa noc...

Brzuch cały czas ćmi i czuję takie delikatne skurcze co jakiś czas. 😫
nospa i melisa wieczorem będzie dobrze trzymamy tu za ciebie kciuki 😊
 
reklama
Ale w jakim celu "sprawdzasz" szyjkę? Nie grzeb palcem w pochwie bo więcej krzywdy niż pożytku możesz sobie zrobić. Od tego jest lekarz!
Dopiero doczytałam o tej szyjce.
@Lilith92 szyjki w ciąży się nie bada samemu chociażby z racji nabawienia się infekcji.
W tym cyklu po owulacji miałam 11,1 i lekarz powiedział że słabo, ale i tak z tego cyklu nic nie będzie, więc bez sensu coś dawać.

Wiem, zrobiłam błąd, chciałam poczekać do okresu, żeby później bardziej nie cierpieć. Wokół wszyscy mówili że beta najlepiej w dniu okresu bo jak wcześniej to może przyjść okres i będę rozczarowana. No i się bałam. Będę dzięki Wam jednak mądrzejsza na przyszłość.
Wg mnie progesteron 11 to ładny progesteron.
Autorka pisała, ze miała śluz zabarwiony przy samobadaniu, potem o plamieniu po to ta luteina. Zreszta jakby zadzwoniła do lekarza to ten by pewnie zadecydował czy jest potrzeba 🤷

Trzymam kciuki żeby wszystko okazalo sie okej i była ta ciąża 🤞
Podbarwiony śluz nie jest wskazaniem do brania luteiny bez konsultacji z lekarzem! Plamienia w ciąży zdarzają się z różnych powodów, nie tylko słabego proga i są wskazaniem do konsultacji lekarskiej! A nie braniu leków na własną rękę!
 
Do góry