reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy możliwe ..

Dołączył(a)
2 Sierpień 2022
Postów
1
Dzień dobry wszystkim. Mam takie pytanie.
Spóźniał mi się okres. Wykonałam właściwie już test w dniu spodziewanej miesiączki (był to 31dc) i dzień później. Wyszły negatywne. Okres przyszedł w 36 dc, jeszcze nigdy nie miałam takiego przesunięcia. Z reguły 31-32. Wiem ze różne są powody spóźnienia , być może stres który miałam ostatnimi czasy. Ale do rzeczy.. miesiączka jest inna niż zwykle. Nie jest to plamienie, bo jest wyrazista czerwona krew, ale jest mniej obfity niż zazwyczaj. Czy jest zatem możliwe abym jednak była w ciąży? Wiem, pytanie wydaje się absurdalne jednak naczytałam się ze wszystko jest możliwe 🤦🏻‍♀️
 
reklama
jestem zdania, że tak jak nie ma dwoch takich samych płatków śniegu, tak i okresów🙈 Jeden bedzie punktualny, drugi spozniony, jeden sie rozpocznie od czerwonej krwi, inny od plamien… Wg mnie test ktory wykonalas był miarodajny i ciazy brak.
 
Do góry