reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

NiaNia zrob test i ocen zabarwieie drugiej kreski,jesli jes bardzo slabiutko ledwo widoczna lub jej wcale nie ma to dzis sie nie starjcie. jesli jest jasniejsza ale widac ja to sie starjcie dzis i jutro, az Ci test wyjdzie pozytywny,codziennie testuj i jak wyjda 2 mocne krechy to juz sie nie starjcie. jesli wydszedl ci ten pierwszy wariant tzn nie ma kreski albo ledwo ja widac to zatestuj jutro i ocen natezenie kreseczki, pamietaj ze owu wcale nie msi byc w polowie cyklu, moze tez byc pod koniec, wiec obserwuj swoje cialo i testuj codziennie. Gwiazdeczka wylse ksiazeczke, tylko mam awarie kompa na ktroym ona byla, jak tylko bedzie sprawy to ja wysle odrazu.
 
reklama
NiaNia zrob test i ocen zabarwieie drugiej kreski,jesli jes bardzo slabiutko ledwo widoczna lub jej wcale nie ma to dzis sie nie starjcie. jesli jest jasniejsza ale widac ja to sie starjcie dzis i jutro, az Ci test wyjdzie pozytywny,codziennie testuj i jak wyjda 2 mocne krechy to juz sie nie starjcie. jesli wydszedl ci ten pierwszy wariant tzn nie ma kreski albo ledwo ja widac to zatestuj jutro i ocen natezenie kreseczki, pamietaj ze owu wcale nie msi byc w polowie cyklu, moze tez byc pod koniec, wiec obserwuj swoje cialo i testuj codziennie. Gwiazdeczka wylse ksiazeczke, tylko mam awarie kompa na ktroym ona byla, jak tylko bedzie sprawy to ja wysle odrazu.


Uff jak dobrze, ze jestes. Nie mogłam sie doczekać kiedy się zjawisz. Dziś po powrocie zrobie test :tak: Doszło jezscze coś, kłuje mnie jajnik lewy..:confused2: wiec cos się zaczyna dziać:-p

Bardzo dzięki.

Pękam...:eek:
 
ok to dobry znak, rob ten test koniecznie i jakby co to dzialaj.

Robiłam test wczoraj. Wyszedł negtywny. Nie było nawet słabej kreski, wiec nie było przytulania.
jajnik dalej mnie kłuje, mam test ze sobą i później zrobie.
Jesli wyjdzie słaba kreska - dzialamy dziś.

A jesli nie bedzie nic to nie działać Eni?
Mam lekkie zawirowanie, przez to przesuniecie w otstanim miesiacu. Jesli załozyc ze mam cykl 25 dni to sparaw wyglada tak

13ubp2



Jesli 30 to tak

kYelp2
 
ja nie ma kreski to nie dzialaj, owulka moze sie przesunac, naprawde. Znajoma zaszla w 30dc w ciaze, wiec nie patrz na te kalkulatorki, bo to nic nie da, przede wszytskim testy:)u mnie tez nic nie bylo, potem pojawila sie kreska blada, to jeden dzien poczekalam i dzialalam,
 
ja nie ma kreski to nie dzialaj, owulka moze sie przesunac, naprawde. Znajoma zaszla w 30dc w ciaze, wiec nie patrz na te kalkulatorki, bo to nic nie da, przede wszytskim testy:)u mnie tez nic nie bylo, potem pojawila sie kreska blada, to jeden dzien poczekalam i dzialalam,

Zrobiłam test.
Mineły juz trzy minuty i zaczyna się pojawiać blada kreska. Dobra finalnie jest blada kreska :tak::sorry2::shocked2::unsure:

działać dzisiaj :rolleyes::rolleyes2::unsure: ?

Chyba działam..
 
hmmmm? no to dzialaj, ale jutro tez rob test



Zrobie jezscze raz po południu i chyba zadziałamy. Jutro tez zrobie test i dam znać jak wyszło.
Boje się tylko nie przegiąć za ostro w druga stronę.

Zadziałałabys na moim miejscu ?:sorry2:

Mogłabym poczekac do jutra, ale boje się ze jesli jutro test bedzie pozytywny albo kreska bedzie mega mocna to moze być ryzykowne:crazy:
 
sprobuj w takim razie dzisiaj, zobaczymy jaka jutro bedzie kreska, najwyzej jutro nie bedziesz dzialac jak bedzie taka sama, odczekasz jeden dzien.
 
reklama
aha roznica miedzy naszymi synkami to 2 tygodnie:) wiec jak zaciążysz to miedzy fasolkami tez bedzie mala:)
 
Do góry